Žuta štampa

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
870
Horoskop
Ovan

potreban mu je izduvni ventil 🤔 ne pišem ništa dalje ima prelazi u kontraverznu erotiku 🤣

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
870
Horoskop
Ovan

evo ga propali roker prvo onaj fejl sa lažnim izveštajem i kUronom sad još i pokazuje kromanjonca :zbunjen:

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
13.874
Horoskop
Ribe
Text koji je napisao Dragan P. na svom fb profilu u celosti, izvinjavam se na ponekoj psovci u njegovo ime, čovek je inače vrlo odmeren.

Pošto su svi koje sam ikada poznavao pomrli od korone (uključujući i vas koji ovo čitate), dužnost mi je da kosmosu prenesem epohalno otkriće srbskih novinara da ne zaborivite da pijete vodu.
Jer je Gospod koji vas je stvorio zaboravio da vam da osećaj da ste ponekad žedni i gladni... ali srećom imamo novine i novinare naše nasušne.
Eto, desilo mi se iznad da zalud pomenem ime Božije, ali ću isto tako usput pomenuti i pozdraviti vašu novinarsku mamu koja vas je vaspitala da budete neobrazovani, pažnje gladni licemeri koji bi preko senzacije i širenja panike došli do novca da napunite frižider.
Ne razmišljajući o posledicama i moći koja proističe iz vašeg pera, pravite klimu razdora u našem malom društvu, terate ljude u očaj, u stres, u samoubistvo, samo da bi ste napunili frižider.
Svet, kome se obraćam, otišao je u pičku lepu materinu kada je umislio da ste vi novinari neka elita. I baš na pomenutoj lokaciji vam se je pridružio, što se mene tiče.
Idite da se borite protiv duvanske i alkoholne industrije, protiv stvarnih uzročnika šloga, protiv stresa i besparice a ne za ovo dvoje ili troje kojima je korona doprinela apopleksiji.
Ovakvi tupavi naslovi su uzrok šloga u nas inteligentnih sa incidencom daleko iznad korone.

I članak kao ilustracija:

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
870
Horoskop
Ovan
Stemiško obriši ovaj post nemam pojma gde se zeznem sa citatima :zbunjen:

Poslednja izmena: