Žurke koje su izmakle kontroli

anuška

Poznata ličnost
Član
Dešava se da se prilikom žurki pretera pa da uživanje u pićencu preraste u pijanku. Tada se čovek može samo ponadati da će se stići zavući negde gde će neopaženo dočekati isparavanje promila i povratak u svet treznih. A ako to ne uspe, da će barem oni koji ih zateknu u nezgodnoj zgodi ostati bez memorije u svome aparatu za fotografiranje, jer pogledajmo kako to izgleda:

http://www.24sata.hr/fun-fotke/mamurluk-dokumetarna-foto-verzija-bio-pio-dalje-ne-znam-305367

Da li ste vi ikad naišli na slične scene?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Ne, nisam nikad toliko popila da ne znam sta radim. :rolleyes: Tako da tih veselih secanja nemam. :D

Boki

Suspendovan nalog
Ružno, tužno i smešno. Uvek sam izbegavao privatne velike žurke naročito zadnjih par godina kada sam se šokirao jednom takvom. Više sam za opušteno mirno i pristojno druženje bez velikih glupiranja i puno alkohola. Šta će mi zabava ako je ne pamtim ili se izblamiram.

anuška

Poznata ličnost
Član
Ne volim žurke i nikad mi se nije ništa slično desilo. Volim se zabavljati u opuštenoj atmosferi bez buke i alkoholiziranja:D

Njavica

Dreamer.
Član
izlazim na takva mesta gde mi je prijatno pa samim tim i popijem koju vise... ne volim mesta gde ima previse ljudi, a atmosfera je takva da ne mogu da se opustim da igram.... veoma cesto se desi ono cuveno penjanje na sto, zaista ne znam zasto me prijatelji povuku sa njima... a i da, kad pijem casa mi je na neku foru uvek puna :p

Džudi72

Neobaveštena
Član
Od dvadeset i neke ne idem na takve lude žurke. Ako popijem nekad nešto, onda je to umereno.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Ne, nisam nikad toliko popila da ne znam sta radim. :rolleyes: Tako da tih veselih secanja nemam. :D
:laugh::laugh::laugh:

E pa dobila sam, jedno ali vredno! Pa da podelimo moje prvo pijanstvo sa pravim alkoholom ( ko se seca, sem piva nista ne pijem).
Natera me drugarica da izadjemo prosle subote, kaze red bi bio da me napije. Ajde, reko dobro bi mi doslo da se otkacim. Dodjemo u bar, ja normlano sta drugo no pivo da narucim. A ne, ne, dosta piva, krene ona da narucuje votke, tekile i jos neka pica meni nepoznata. Ajde Anchy stisni muda, pocni. Rekla mi je kasnije da sam preko 10 casa votki popila i par sotova ( ja ne znam kako se sot kaze na nasem jeziku, to su ona jaka pica ali u minijaturnim casicama ). I super meni bilo, pocelo da me radi, najveselije nas dve za sankom, krecu casacavanja vec kako to ide. Dok u jednom momentu ne srucih se na pod. Sramota me sad, ali ljudu moji mene niko nije mogao podici, na kraju me je doslovno obezbednje iznelo i smestilo u kola. Dalje da ne pricam pakao takvog treznjenja. :laugh:
Eto i to sam uspela i od sad samo sokici. Vise ni pivo ne pijem. Ja takvu blamazu sebi vise ne mogu dozvoliti.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Drž’ se ti kabeze. Ili ako već rešiš da se opustiš, obavezno gledaj da ima obezbeđenja. :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
:laugh::laugh::laugh:

E pa dobila sam, jedno ali vredno! Pa da podelimo moje prvo pijanstvo sa pravim alkoholom ( ko se seca, sem piva nista ne pijem).
Natera me drugarica da izadjemo prosle subote, kaze red bi bio da me napije. Ajde, reko dobro bi mi doslo da se otkacim. Dodjemo u bar, ja normlano sta drugo no pivo da narucim. A ne, ne, dosta piva, krene ona da narucuje votke, tekile i jos neka pica meni nepoznata. Ajde Anchy stisni muda, pocni. Rekla mi je kasnije da sam preko 10 casa votki popila i par sotova ( ja ne znam kako se sot kaze na nasem jeziku, to su ona jaka pica ali u minijaturnim casicama ). I super meni bilo, pocelo da me radi, najveselije nas dve za sankom, krecu casacavanja vec kako to ide. Dok u jednom momentu ne srucih se na pod. Sramota me sad, ali ljudu moji mene niko nije mogao podici, na kraju me je doslovno obezbednje iznelo i smestilo u kola. Dalje da ne pricam pakao takvog treznjenja. :laugh:
Eto i to sam uspela i od sad samo sokici. Vise ni pivo ne pijem. Ja takvu blamazu sebi vise ne mogu dozvoliti.
Evo me, par meseci kasnije sa istom blamazom. Ne znam sto poludeh ovako matora, dok sam mladja bila i ponasala sam se, sad nacisto skrenula s puta :D Istina, nisu me iznosili ovaj put, ali sam se lepo blamirala, te sam danas ceo dan kuci, oblivena osecajem stida i katastrofalnim mamurlukom. I da, ponovo sebi obecala da necu nikad vise piti votku, to cudo na mene deluje tako da mi nacisto izmeni licnost ahahahah

Vrh Dno