Ženski izrazi i muški uleti

Boki

Suspendovan nalog
Član od
15.01.2013
Reakcije
3.354
Horoskop
Ovan
Ja više volim ono vreme kada se sve to rešavalo vrlo lako. Rođen sam na pogrešno mesto u pogrešno vreme. Nekad se znalo, razgledanje, posela, panadžuri...pa kad je dovatiš uz tarabu nema da fali. :laugh: Nije se pričalo mnogo. Zadnjih godina pišem pesme, slikam slike, čak i svirao i izvodio takve neverovatne stvari da trebaju da me smeste u dilkarnicu. Više ne. Ionako u mom okruženju nema devojaka koje imaju malo dublji osećaj za te stvari, flert i romantiku. :rolleyes:

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Član od
27.10.2010
Reakcije
2.926
Horoskop
Blizanci
Devojke su se promenile pa samim tim i flertovanje ... nema više lepih mesta za upoznavanje....:thumbsdown::(:(

Boki

Suspendovan nalog
Član od
15.01.2013
Reakcije
3.354
Horoskop
Ovan
Anuška, nekad jedno iskustvo jeste dovoljno, ali nije uvek i vredno. Nema švalerisanja više dok sam živ. :genije:

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Član od
27.10.2010
Reakcije
2.926
Horoskop
Blizanci
Sada Boki samo sigurica.... ma ima da ti nađem dobru sremicu... pa makar crkla tražeći je....:joyful:

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Član od
27.10.2010
Reakcije
2.926
Horoskop
Blizanci
eto ideje.... ja bi da se ljuljam sa tobom.... pa neka misli šta želi....;):whistling:

anuška

Starosedelac
Starosedelac
Član od
17.07.2012
Reakcije
5.514
Horoskop
Ovan
Anuška, nekad jedno iskustvo jeste dovoljno, ali nije uvek i vredno. Nema švalerisanja više dok sam živ. :genije:
Boki rek'o pa porek'o. Nemoj tako Boki, znamo da bajke ne postoje ali nikad ne reci nikad. Za sve postoji prvi put pa i za lepo iskustvo.A za to trebaju dobri uleti ( s obe strane, da ne svaljujemo teret samo na jednu stranu):)

Boki

Suspendovan nalog
Član od
15.01.2013
Reakcije
3.354
Horoskop
Ovan
Anuška se baš okomila na mene sa citatima...:hilarious: Moram da komentarišem: imam ja lepa iskustva ali sa normalnim curama (sada ih je nažalost sve manje), nemam iskustva u švalerisanju (jedno je bilo dovoljno da ga ne ponovim), i ja se držim svojih principa koji su jači i imaju pokriće (nema više švalerisanja), tako da ovo "nikad ne reci nikad" meni nema važnost - istekao rok trajanja. :roflmao:

anuška

Starosedelac
Starosedelac
Član od
17.07.2012
Reakcije
5.514
Horoskop
Ovan
Nisam mislila na "švaleraciju"kao negativnu osobinu, već na normalno zavođenje.Možda kod vas ta reč ima drugo značenje onda se ispravljam.:)

Boki

Suspendovan nalog
Član od
15.01.2013
Reakcije
3.354
Horoskop
Ovan
Normalno zavođenje....pitaju se mnogi: šta to beše?

Sve što je nekad bilo normalno u zavođenju iskvariše ga nove generacije. Šta reeeećiiii...313788.gif

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Član od
27.10.2010
Reakcije
2.926
Horoskop
Blizanci
misliš Boki degeneracije??? :thumbsdown:

anuška

Starosedelac
Starosedelac
Član od
17.07.2012
Reakcije
5.514
Horoskop
Ovan
Normalno zavođenje....pitaju se mnogi: šta to beše?

Sve što je nekad bilo normalno u zavođenju iskvariše ga nove generacije. Šta reeeećiiii...Pogledajte prilog 2566
Boki ja još uvek čekam tvoje mišljenje i odgovor, kako i na koji način bi trbala devojka da uleti muškarcu ili tebi , da pobudi vaš interes.
Koje su to čarobne reči?;)

Boki

Suspendovan nalog
Član od
15.01.2013
Reakcije
3.354
Horoskop
Ovan
Anuška, nema čarobnih reči. Da bi meni neka devojka privukla pažnju mora da bude neupadljiva, ja primećujem neupadljive devojke, a ne one koje se toliko ističu da me oči i glava zabole kad se nameću bez imalo stida. Nema tu reči, reči dođu u momentu kada misliš da priđeš i započneš razgovor a to zavisi od situacije, mesta, osobe.

anuška

Starosedelac
Starosedelac
Član od
17.07.2012
Reakcije
5.514
Horoskop
Ovan
Dobar vid, primetiti neupadljive :laugh: Šalu na stranu, razumem. Ni ja ne volim osobe koje se nameću i ističu i koje uvek vole da budu u prvome planu, bez imalo stida :stop:

Icy

White Wolfess
Starosedelac
Član od
15.05.2011
Reakcije
1.115
Horoskop
Jarac
Humor je moj apsolutni favorit. Ukoliko me momak uspe nasmejati i nastavi zasmejavati, obožavaću ga :)

Nemam rečenicu kojom prilazim, niti imam neku posebnu tehniku. Ugledam i okomim se :)

lasta

Starosedelac
Starosedelac
Član od
05.05.2013
Reakcije
387
Horoskop
Škorpija
:) Kod mene nisu palili nikakvi uleti :)

Prosto sam padala i sada padam, na muskarce tisine, enigme :)

spaletti

Novajlija
Član od
13.05.2015
Reakcije
7
Horoskop
Škorpija
Danas sam procitao jedan zanimljiv ulet :D
Jesu li ti to vjestacke trepavice?
-Nisu.
Ma nemoguce, aj zatvori oci da vidim.
I djevojka zatvori oci a on je poljubi :D naravno ovo nije ulet kad vidite nekog prvi put vec kad se muvate :sneaky:

Vrh Dno