Ženski izrazi i muški uleti

Boki

Suspendovan nalog
Ja više volim ono vreme kada se sve to rešavalo vrlo lako. Rođen sam na pogrešno mesto u pogrešno vreme. Nekad se znalo, razgledanje, posela, panadžuri...pa kad je dovatiš uz tarabu nema da fali. :laugh: Nije se pričalo mnogo. Zadnjih godina pišem pesme, slikam slike, čak i svirao i izvodio takve neverovatne stvari da trebaju da me smeste u dilkarnicu. Više ne. Ionako u mom okruženju nema devojaka koje imaju malo dublji osećaj za te stvari, flert i romantiku. :rolleyes:

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Devojke su se promenile pa samim tim i flertovanje ... nema više lepih mesta za upoznavanje....:thumbsdown::(:(

Boki

Suspendovan nalog
Anuška, nekad jedno iskustvo jeste dovoljno, ali nije uvek i vredno. Nema švalerisanja više dok sam živ. :genije:

anuška

Poznata ličnost
Član
Anuška, nekad jedno iskustvo jeste dovoljno, ali nije uvek i vredno. Nema švalerisanja više dok sam živ. :genije:
Boki rek'o pa porek'o. Nemoj tako Boki, znamo da bajke ne postoje ali nikad ne reci nikad. Za sve postoji prvi put pa i za lepo iskustvo.A za to trebaju dobri uleti ( s obe strane, da ne svaljujemo teret samo na jednu stranu):)

Boki

Suspendovan nalog
Anuška se baš okomila na mene sa citatima...:hilarious: Moram da komentarišem: imam ja lepa iskustva ali sa normalnim curama (sada ih je nažalost sve manje), nemam iskustva u švalerisanju (jedno je bilo dovoljno da ga ne ponovim), i ja se držim svojih principa koji su jači i imaju pokriće (nema više švalerisanja), tako da ovo "nikad ne reci nikad" meni nema važnost - istekao rok trajanja. :roflmao:

anuška

Poznata ličnost
Član
Nisam mislila na "švaleraciju"kao negativnu osobinu, već na normalno zavođenje.Možda kod vas ta reč ima drugo značenje onda se ispravljam.:)

Boki

Suspendovan nalog
Normalno zavođenje....pitaju se mnogi: šta to beše?

Sve što je nekad bilo normalno u zavođenju iskvariše ga nove generacije. Šta reeeećiiii...313788.gif

Boki

Suspendovan nalog
Anuška, nema čarobnih reči. Da bi meni neka devojka privukla pažnju mora da bude neupadljiva, ja primećujem neupadljive devojke, a ne one koje se toliko ističu da me oči i glava zabole kad se nameću bez imalo stida. Nema tu reči, reči dođu u momentu kada misliš da priđeš i započneš razgovor a to zavisi od situacije, mesta, osobe.

anuška

Poznata ličnost
Član
Dobar vid, primetiti neupadljive :laugh: Šalu na stranu, razumem. Ni ja ne volim osobe koje se nameću i ističu i koje uvek vole da budu u prvome planu, bez imalo stida :stop:

Icy

White Wolfess
Član
Humor je moj apsolutni favorit. Ukoliko me momak uspe nasmejati i nastavi zasmejavati, obožavaću ga :)

Nemam rečenicu kojom prilazim, niti imam neku posebnu tehniku. Ugledam i okomim se :)

spaletti

Novajlija
Danas sam procitao jedan zanimljiv ulet :D
Jesu li ti to vjestacke trepavice?
-Nisu.
Ma nemoguce, aj zatvori oci da vidim.
I djevojka zatvori oci a on je poljubi :D naravno ovo nije ulet kad vidite nekog prvi put vec kad se muvate :sneaky:

Vrh Dno