• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Ženska intuicija

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Žene koje sumnjaju u neverstvo partnera su u 85 odsto slučajeva u pravu

Da je statistika nemilosrdna potvrđuje novo istraživanje koje pokazuje da je 32 odsto ljudi u vezi sa pogrešnim partnerom, da muškarci pogode ženino neverstvo u 50 odsto slučajeva, ali i da žene imaju daleko bolju intuiciju kada je u pitanju suprugova prevara.
214492_ljubav-frankfurt-sneg-afp_f.jpg
Ako žena sumnja da je muškarac vara, u pravu je u 85 odsto slučajeva otkrilo je istraživanje australijskog statističara Džona Kraučera. Skoro 68 odsto muškaraca misli da se iza ženinog poziva na kafu u stvari krije poziv na seks, a 11 odsto njih prekinulo je vezu zbog mačke.

Da su znale sve što sada znaju oko 70 odsto žena se ne bi se udalo za sadašnjeg partnera, a 39 odsto ljudi veruju da su se oženili svojom srodnom dušom.

Žene privlače muškarci u crvenim majicama okruženi ženama, dok je muškarcima privlačnija žena koja je sama. Kada žele da privuku pažnju dame zabacuju kosu, prekrštaju noge i prelaze prostima po ivici čaše, ali ako sede i stavljaju tašnu iza sebe- nešto kriju.

Jedno od zanimljivijih otkrića je da bi u odgovoru na pitanje "da li moja guza izgleda velika u ovoj garderobi" gotovo 52 odsto muškaraca lagalo.

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Z...stvo-partnera-su-u-85-odsto-slucajeva-u-pravu

Ja nikada ne bih rekao to ti ne stoji dobro :D ... pa zna li iko koliko energije treba da se kasnije "ispegla" takva izjava :roflmao:

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Pravi muskarac zna Tony i to nikad ne kaze.Oni drugi nisu vredni paznje :)
Moram da dodam tj.da im smanjim ovaj postotak od 70%,ja bih se opet udala za mog coJeka. Nije savrsen ( nisam ni ja ) ali bih opet sve iz pocetka :kul:

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
........hahaha...ovo sam procitala pre par dana....:roflmao:

Jedno od zanimljivijih otkrića je da bi u odgovoru na pitanje "da li moja guza izgleda velika u ovoj garderobi" gotovo 52 odsto muškaraca lagalo.

.....da li je velika guza prednost ili mana???....:zbunjen:

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
E a da bi saznale, naucile nesto, stekle iskustvo treba da se udaju :D .. inace ce umreti u neznanju. :D Bitno je da na vreme uoci sve sto ne treba, pokusa da popravi paaa ako ne ide, okrece novi list i zna sta joj je ciniti za ubuduce.

.....da li je velika guza prednost ili mana???....:zbunjen:

Moze da bude prednost a i mana.. mada je lepo oblikovana, velika uglavnom prednost.. isto kao i grudi... stvar ukusa doticnog derana :D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Ja imam običaj da kažem ženi da joj nešto ne stoji dobro, ako me upita za mišljenje. Onda mora malo da objašnjavam zbog čega tako mislim, ali generalno dobro prođem. :)

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
mislim da je iz ovog teksta bitno da shvate da svi treba da kupe po jednu crvenu majicu:rolleyes:..

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Ja imam običaj da kažem ženi da joj nešto ne stoji dobro, ako me upita za mišljenje. Onda mora malo da objašnjavam zbog čega tako mislim, ali generalno dobro prođem. :)
Verovatno to kazes biranim recima i sa zeljom da obuce nesto u cemu ce jos bolje izgledati sto je apsolutno prihvatljivo. Meni je sud mog muza uvek od presudnog znacaja.

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
i moj muz je to rekao par puta -veoma biranim recima,veoooma-i posle od mene dobije jedno zajedljivo..a sta fali ovome?:ljut:..posle toga,uvek i samo-da li se ti u tome osecas dobro-..:kul:

Jova

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
10.03.2012.
Broj reagovanja
1.326
Horoskop
Škorpija
Jeste li znali ovo::D

Muz prevario svoju zenu i proveo celu noc sa drugom zenom,kada se ujutru vratio kuci zena ga je pitala gde je bio celu noc, a on je rekao da se napio pa je ostao da prespava kod svog prijatelja.Zena je poznavala svih 10 njegovih prijatelja, i svakog je telefonom pojedinacno pozvala da proveri.Od njih 10, njih 8 je potvrdilo da je kod njih prespavao, a 2 su cak rekli da je jos uvek kod njih.:D

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Muska solidarnost :rolleyes:

Leontina

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
22.07.2011.
Broj reagovanja
3
Horoskop
Lav
Da su znale sve što sada znaju oko 70 odsto žena se ne bi se udalo za sadašnjeg partnera, a 39 odsto ljudi veruju da su se oženili svojom srodnom dušom.

Ovo nije tačno, ne što je on nešto ekstra, već što neko napisa, ko bi sad sve to ispočetka :p

Vrh Dno