Žene sa detetom

Džony

Novajlija
Član
Moj ortak je oženio ženu sa detetom. Deluje srećno. Što me navodi da mislim da je stvar karaktera, emocija, a ne životnih okolnosti da li će par uspeti. Lično nisam imao kontakte sa ženama koje imaju dete, ne zato što nisam želeo, nego prosto se nije desilo. Mislim da ne bih imao odbijajući stav u početku, a video bih da li bi išlo.

Beba

Poznata ličnost
Član
Ma nema to veze, može biti bolje nego da nema. Mada mi smo narod pun predrasuda i realna sam i razmišljam kako bih i sama reagovala da moj sin naidje na devojku koja ima dete. Sve zavisi od toga zabavljanja, našeg medjusobnog upoznavanja, a svakako da bi dobro čeljade odmah prihvatila tj. ne bih komentarisala.
A šta bi bilo da je to neko drugačiji u svakom smislu, mislim da bih možda u startu rekla neko svoje mišljenja ali ako bi videla njegovu zainteresovanost, ljubav ...ne bih se mešala i prihvatila bih to.

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Ma liberalna sam savim. Neka nađu svoju sreću tamo gde smatraju da je ima. Sa druge strane, kada bih se sama našla u toj situaciji, da tražim partnera a imam decu, verovatno bi to takođe bio neko sa decom, radi ravnoteže u kosmosu. Mada je to bzvz, ne bi trebalo birati razumom već srcem. Recimo, hipotetički, da ih ja imam a on ne, ne bih se udala i ozvaničila vezu, a sa nekim ko ima, bih. Možda. Ili ne bih? Ma sve zavisi od okolnosti.

Beba

Poznata ličnost
Član
Ma liberalna sam savim. Neka nađu svoju sreću tamo gde smatraju da je ima. Sa druge strane, kada bih se sama našla u toj situaciji, da tražim partnera a imam decu, verovatno bi to takođe bio neko sa decom, radi ravnoteže u kosmosu. Mada je to bzvz, ne bi trebalo birati razumom već srcem. Recimo, hipotetički, da ih ja imam a on ne, ne bih se udala i ozvaničila vezu, a sa nekim ko ima, bih. Možda. Ili ne bih? Ma sve zavisi od okolnosti.
Gledajući sa druge tačke gledišta, znači da moje ćerka ima dete i planira brak...Sve je to relativno!

maki

Poznata ličnost
Član
Sa pozicije svekrve svečano izjavljujem da mi apsolutno ne bi smetalo da se moj sin oženi ili da se oženio sa ženom koja ima dete...jedino mi je bitno da je ona Čovek....drugo ništa nije bitno....
Ah da....i da imaju zajedničko dete....to da....to bi mi bilo bitno:)

Trepavica

Novajlija
Član
Čovjek treba dobro da razmisli u što se opušta i na koji način gradi svoj životni put.
Često mislimo da smo na pravom putu, da je to to, a na kraju se ispostavi da je skroz pogrešna staža i da se putem zalutalo.
Tako i za ovu temu sam malo odlutala u neki puteljak..na prvi izgled izgleda jednostavno i lako, sve za ljubav. A da li smo spremni da sve uradimo za tu ljubav i prihvatimo sve prepreke? Samo ljudi velikog srca mogu da uspiju na ovom trnovitom putu, oni nesebični, oni koji daju sebe i oni koji su ustrajni ...

Sviđa im se: maki

maki

Poznata ličnost
Član
Nema lakog puta nikada....sa ili bez deteta jedino što je sigurno je da će svi nagaziti na po neki trn:D

maki

Poznata ličnost
Član
To bockanje treba shvatiti kao nekakvu ,,pitalicu,,...ali sebe zapitati....u ovoj situaciji (kakva god ona bila) šta mogu pozitivno da uradim za sebe ili sebi (mislim prvenstveno na sopstvenu ličnost,dušu)...šta mogu naučiti o sebi....

maki

Poznata ličnost
Član
Ma kakav je to život bez grešaka?
Život i jeste život, da se greši, al maaaaalko....ponekad....po malčiceeee;):)

T

Time

Gost
Draga lasta, nemoj se više izvinjavati zbog čvačica. :)
što se tvoj moram reći, izliva iskrenosti tiče, u dahu sam ga pročitao. post je toliko divan, tako iskren, ljudski, sa svim našim lepotama i manama i moram ti reći da sam oduševljen. Volim pročitati takve iskrene ispovesti. Bravo! :thumbsup:
Oh... vidi ko je nekad koristio kukice i kvachice :D