.::Žene manje vole sex od muškaraca...

Habibi

Član partije :P
Član
Stalno slušamo kako smo mi žene manje zainteresovane za sex...Ili kako mi možemo bez seksa duže vreme a muškarci ne i sl...Nekako je ta priča prešla u stereotip i šablon po kome smo sve mi obeležene kao frigidne za razliku od muških koji su prepotentni,npr...
Te nas mrzi ,te nam se spava,te nas boli glava...

Da li vi smatrate da zaista imamo manje potrebe od muškaraca i da smo mi te koje uvek nisu raspoložene za sex?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Apsolutno se ne slazem sa ovim stereotipom. Ako govorimo o nekoj zelji ( ali cistoj zelji ) za samim seksom verujem i smatram da smo mi iste kao muskarci.
E sad to sto nekad deluje da su zene manje zainteresovane to je vise posledica nekih spoljnih faktora, nego njene same potrebe. Naime, ako zena u dubini duse nije zadovoljna sa partnerom lakse ce joj biti da odbije seks nego da kaze sta joj smeta ( licno sam pre za drugu opciju, ali dobar deo njih primenjuje ovu prvu, sto je na njihovu stetu ).
Zatim, ako zena nema stalnog partnera, a treba joj normalno seks, ne moze, za razliku od muskaraca, tek tako da ode i da bude s prvim na kog naidje. Dakle mora voditi racuna o nekom svom moralu ( dakle to je dodatno opterecenje za zenu, musakrci tih problema nemaju ).
Iz svega navedenog, ja zakljucujem, da sa nekog prirodno - fizickog aspekta mi to podjednako volimo kao i oni, samo sto nas s vremena na vreme zezaju drustvene predrsude :)

dusicaa

Suspendovan nalog
Negde smo pisali na ovu temu,no nije s goreg da utvrdimo gradivo.
Sta miuslite koliko bi muskarci bili zainteresovani za seks,ako bi zamenili obaveze na samo nedelju dana.
Nase obaveze u kuci (od jutra do veceri) i oko dece su "nevidljive" a vrlo opterecujuce.
Dodamo tome jos i 8h rada na poslu,nije cudo sto ne mislimo na seks koliko i muski,sto svakako ne znaci da nam do seksa nije stalo.
Zena mora biti osim fizicki odmorna i psihicki da bi vodila ljubav.
Ne volim da koristim rec seks,vec vodjenje ljubavi :)
I molim izuzmite me iz grupe zena koje ne vole seks :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Da znas Dusice da sam i to htela dodati, ali sam osecala da ce vec neka udata dama sa foruma i to reci, pa bi bilo suvisno ja kao devojka da komentraisem taj deo. U svakom slucaju slazem se i sa tim. :)

Habibi

Član partije :P
Član
Meni je to isto ne vidim nikakvu razliku čak mi je sex nekako privlačnije (a udata jesam),nisam neki romantičan tip...
I da iako imam sve te obaveze navedene gore smatram se vrlo potentnom i žao mi je kad čujem da se žene ipak ponašaju tako ko što sam napisala gore...
Radim ja sve to što i svaka majka i žena ima na dnevnom repertoaru,al noć je namenjena isključivo nama da se posvetimo jedno drugom i od toga ne odstupam...Naravno da nema tog para koji je u stanju svake večeri da se posveti tom činu ili da budu stalno raspoloženi al mi se trudimo da se to dešava što češće,lepo i njemu i meni :)

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Svasta,kakva glupost. Ja sam skoro uvek raspolozena :D Nema mesta umoru,glavobolji,cekanja da padne noc i deca odu u krevet.

Samo da dodam,savet jedne bake koji je delila svima za uspesan brak,a vezano za sex "Kada muz ište,a ti u poslu,otri ruke i podaj" tako da ako naidje neka sa glavoboljom da joj se nadje. :D

Skoro sam cula jos jedan savet pa cu i to spomenem jer muskarci od silnih glavobolja krenu u akciju van kuce. Dakle,previse glavobolje i umora nije dobro za brak. Kaze oba druga baka "Muza iz kuce isprati punog stomaka i praznih **** i nema da brines".

Uglavnom,mozda sam omasila temu,ali sam bar podelila korisne savete :D