Želim da mi se izbriše nalog na forumu

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
U ponedeljak su dva člana došla na forum, postavili svoj status kao nevidljiv i otišli.
Da bi bilo svima jasnije kako to znam, u admin panelu imam privilegiju da mogu videti kada vlasnici naloga vrše promene na svom profilu i koje su to izmene. Autori skipte ovog foruma su to napravili i baš mi se dopada ta opcija, upravo iz ovih razloga. Imajući u vidu da su ta dva člana ranije bili jako aktivni, ali više ne, a da mi je, takođe još jedna stara članica tražila da izbrišem njen nalog, odlučio sam da promenim pravila foruma i da od danas svi koji žele da im se izbrišu nalozi na forumu to mogu zatražiti u ovoj temi. Svakome ćemo ispuniti želju, a nekima na obostrano zadovoljstvo. Imajte na umu da poruke ne brišemo, već samo naloge.

Poslednja izmena:
T

Tihi Don

Gost
Molim urednika da izbriše moj profil ili nalog kako god sa foruma Ćaskanja

Maatilda

Suspendovan nalog
Ljubazno molim da m se ukine nalog iz sledećih razloga:

1. Ne želim da boravim u društvu licemera i doušnika; lažova i bolesno sujetnih osoba pa i psihijatrijski neuračunljivih.
2. Ne želim da se moj nik banuje bez razloga samo zato što adminu to neko sugeriše iz njemu (a i meni znanih razloga).
3. Ne želim da svojim prisustvom (iako sam po aktivnosti stariji član od svih sada aktivnih), remetim "harmoniju" koja je zavladala ovim forumom.

OVDE IZUZIMAM SVE ČALANICE I ČLANOVE KOJE SAM ZATEKLA NAKON PRVE REGISTRACIJE.
Respect!

Ostajte u dobru!
Matilda

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ljubazno molim da m se ukine nalog iz sledećih razloga:

1. Ne želim da boravim u društvu licemera i doušnika; lažova i bolesno sujetnih osoba pa i psihijatrijski neuračunljivih.
2. Ne želim da se moj nik banuje bez razloga samo zato što adminu to neko sugeriše iz njemu (a i meni znanih razloga).
3. Ne želim da svojim prisustvom (iako sam po aktivnosti stariji član od svih sada aktivnih), remetim "harmoniju" koja je zavladala ovim forumom.

OVDE IZUZIMAM SVE ČALANICE I ČLANOVE KOJE SAM ZATEKLA NAKON PRVE REGISTRACIJE.
Respect!

Ostajte u dobru!
Matilda
I Matilda, drzim te za rec! ;)

H

Helsing

Gost
ma ovo je samo nalog...ko ga j... :)
svratim nekad kao gost i smejacu se vasim forama :)
kao sto rece neko, covek se veze za rec :)
brisi

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Da budem potpuno iskren: krivo mi je. Ako ne zelite dolaziti, nemojte. Ako se nismo zamerali, zasto brisanje naloga? Prosto je osecaj los. Ali ovde se ima pravo brisanje naloga i postovacu to i ubuduce. Svako dobro druze. :)

G

Gea

Gost
Mislim da je glupo uopšte brisati nalog. Ako ne želiš ne moraš dolaziti, čemu brisanje, nije mi jasno?

I u svakom slučaju je bolje da nalog ostane, možda nekad poželiš da se vratiš.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Kako god, nije problem i da se aktivira novi nalog, jedino ne mogu da povezem poruke sa prethodnog. No dobro, smatram da svako ima pravo da trazi brisanje naloga i da je moja obaveza da taj zahtev ispunim. Nije problem. :)

Beba

Domorodac
Domorodac
Šteta...nekako sam pomalo razočarana, ali svakako ostaju oni zbog kojih sam ovde, koje sam zavolela, sa nekima se i videla, ostaju iskreni prijatelji, virtuelni, realni ne bitno. Znate šta...mislim da ovde nema manipulacije, nema licemera, doušnika...ETO TO JE PROBLEM!!!
Pa neka je u zdravlje svima i koji odoše i koji ostaju:)