• Ovaj veb sajt koristi kolačiće (cookies). Nastavkom korišćenja ovog veb sajta saglasni ste sa našom upotrebom kolačića. Pročitajte više.

Želim da mi se izbriše nalog na forumu

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
U ponedeljak su dva člana došla na forum, postavili svoj status kao nevidljiv i otišli.
Da bi bilo svima jasnije kako to znam, u admin panelu imam privilegiju da mogu videti kada vlasnici naloga vrše promene na svom profilu i koje su to izmene. Autori skipte ovog foruma su to napravili i baš mi se dopada ta opcija, upravo iz ovih razloga. Imajući u vidu da su ta dva člana ranije bili jako aktivni, ali više ne, a da mi je, takođe još jedna stara članica tražila da izbrišem njen nalog, odlučio sam da promenim pravila foruma i da od danas svi koji žele da im se izbrišu nalozi na forumu to mogu zatražiti u ovoj temi. Svakome ćemo ispuniti želju, a nekima na obostrano zadovoljstvo. Imajte na umu da poruke ne brišemo, već samo naloge.

Poslednja izmena:
T

Tihi Don

Gost
Molim urednika da izbriše moj profil ili nalog kako god sa foruma Ćaskanja

Maatilda

Suspendovan nalog
Ljubazno molim da m se ukine nalog iz sledećih razloga:

1. Ne želim da boravim u društvu licemera i doušnika; lažova i bolesno sujetnih osoba pa i psihijatrijski neuračunljivih.
2. Ne želim da se moj nik banuje bez razloga samo zato što adminu to neko sugeriše iz njemu (a i meni znanih razloga).
3. Ne želim da svojim prisustvom (iako sam po aktivnosti stariji član od svih sada aktivnih), remetim "harmoniju" koja je zavladala ovim forumom.

OVDE IZUZIMAM SVE ČALANICE I ČLANOVE KOJE SAM ZATEKLA NAKON PRVE REGISTRACIJE.
Respect!

Ostajte u dobru!
Matilda

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ljubazno molim da m se ukine nalog iz sledećih razloga:

1. Ne želim da boravim u društvu licemera i doušnika; lažova i bolesno sujetnih osoba pa i psihijatrijski neuračunljivih.
2. Ne želim da se moj nik banuje bez razloga samo zato što adminu to neko sugeriše iz njemu (a i meni znanih razloga).
3. Ne želim da svojim prisustvom (iako sam po aktivnosti stariji član od svih sada aktivnih), remetim "harmoniju" koja je zavladala ovim forumom.

OVDE IZUZIMAM SVE ČALANICE I ČLANOVE KOJE SAM ZATEKLA NAKON PRVE REGISTRACIJE.
Respect!

Ostajte u dobru!
Matilda
I Matilda, drzim te za rec! ;)

H

Helsing

Gost
ma ovo je samo nalog...ko ga j... :)
svratim nekad kao gost i smejacu se vasim forama :)
kao sto rece neko, covek se veze za rec :)
brisi

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Da budem potpuno iskren: krivo mi je. Ako ne zelite dolaziti, nemojte. Ako se nismo zamerali, zasto brisanje naloga? Prosto je osecaj los. Ali ovde se ima pravo brisanje naloga i postovacu to i ubuduce. Svako dobro druze. :)

G

Gea

Gost
Mislim da je glupo uopšte brisati nalog. Ako ne želiš ne moraš dolaziti, čemu brisanje, nije mi jasno?

I u svakom slučaju je bolje da nalog ostane, možda nekad poželiš da se vratiš.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Kako god, nije problem i da se aktivira novi nalog, jedino ne mogu da povezem poruke sa prethodnog. No dobro, smatram da svako ima pravo da trazi brisanje naloga i da je moja obaveza da taj zahtev ispunim. Nije problem. :)

Beba

Domorodac
Domorodac
Šteta...nekako sam pomalo razočarana, ali svakako ostaju oni zbog kojih sam ovde, koje sam zavolela, sa nekima se i videla, ostaju iskreni prijatelji, virtuelni, realni ne bitno. Znate šta...mislim da ovde nema manipulacije, nema licemera, doušnika...ETO TO JE PROBLEM!!!
Pa neka je u zdravlje svima i koji odoše i koji ostaju:)