• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Zatezanje lica

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.507
Horoskop
Ovan
Zatezanje lica ili fejslifting je sve popularniji način kako se nositi sa borama. Posebno kod bogatijih ljudi. želim da kažem nešto tim povodom, a podstaknut slikom Demi Mur koju sam video na netu.
Untitled.png
Plastični hirurg Rajan Najnštajn je za sajt pressboltnews izjavio da mnoge mlade žene traže visoke jagodice i šuplje obraze, što je danas popularan izgled na društvenim mrežama i često duplirano sa šminkom. Takođe je rekao, da je jdan od najočiglednijih znakova operacija liftinga lica je depresija prekrštenih obraza ili tzv. džoker linija.
Bio sam u šoku kada sam video kako izgledaju Šarliz Teron i Nikol Kidman u filmu https://www.imdb.com/title/tt6394270/
Kako se vama čini ovo? Nemam ništa protiv da se estetskom hirurgijom zategne lice. Ali ovo što se sada radi za visokim i izbačenim jagodicama mi uopšte me izgleda dobro. Takođe, vidim da i sa bradom nešto rade. zategneš lice koliko se može, a da pritom ne izmeniš njegovu fizionomiju. Sve preko toga meni uopšte ne izgleda dobro. Naprotiv.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.035
Horoskop
Ribe
Zaosta ne razmišljam o tome. Čak šta više, da nisam ovo pročitala ne bih ni primetila neobičnost na njenom licu, toliko me ne zanima.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.776
Horoskop
Lav
Kako se vama čini ovo? Nemam ništa protiv da se estetskom hirurgijom zategne lice. Ali ovo što se sada radi za visokim i izbačenim jagodicama mi uopšte me izgleda dobro

Neprirodno je i po mom mišljenju ružno. Zatezanje lica i još neke estetske operacije su opravdane ukoliko je potrebno radi estetike i zdravlja.

Sve ovo ostalo je preterivanje...

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
803
Horoskop
Vodolija
Не допадају ми се те интервенције. Заиста не схватам зашто би се неко без преке потребе (угроженог здравља) подвргавао било каквој интервенцији. Посебно, чини ми се, да је мало добрих естетских хирурга, а да то чак не зависи ни од количине новца. Можда зависи од неких других фактора, на пр. морфологије лица.. не знам.
Лепо је неговати се и изгледати у складу са својим годинама. Или још боље, одлично за своје године.
Нисам у депресији што ми се јављају боре и не изгледам као са 20 година. Чак нисам депресивна што сам се угојила, са естетске стране ме то не погађа, колико би можда било здравије за кичму и колена дда скинем неки килограм. Све је ствар шарма :genije:;)

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.776
Horoskop
Lav
Заиста не схватам зашто би се неко без преке потребе (угроженог здравља) подвргавао било каквој интервенцији

Pre par godina moja ujna je došla iz Australije i ovde radila liposukciju, jer je jeftinija nego tamo.

Želela je da izgleda lepše.

Lekari su nešto pogrešili, pa se ta liposukcija iskomplikovala..ostala je ovde duže nego što je planirala. I kada se vratila kući išla je kod lekara koji joj je rekao da je čudo što je ostala živa!

Dugo je posle bila na bolovanju. Od tada ne spominje nikakvu estetsku operaciju.

Ovo je primer kako neka estetska operacija može da se iskomplikuje i postane čak opasna po zdravlje.

-Izvinjavam se što sam proširila temu-

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
803
Horoskop
Vodolija
Naravno da može, svaka intervencija se može iskomplikovati. Ljudi su umirali posle "rutinskih" intervencija. Upravo zato, nije mi jasno što neko rizikuje da bi imao šav više-boru manje?

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.721
Horoskop
Devica
Lepo ja kazem, kad se pretera mora da se desi da koza pusti samo sve to. I nekako deluje ko da odjednom sve splasne i bude pogresno, ne onako kako je neko zeleo.
Mogu samo da kazem da nisam protiv, pogotovu ako je neko nezadovoljan sobom godinama i ako ce to da ucini da se oseca lepse. Nisam za preterivanje u tome jer kao sto sam vec napisala, 100% koza mora u jednom momentu da odreaguje i kaze e dosta je sad.
A sto se tice Holivudskih "lepotica" ne postoji nijedna koja nije u nekoj meri "doradjena" necim, vala ni muskarac, nazalost toliko su im visoke standarde lepote postavili i toliko je sramota biti star kod njih. Samo cekam jos par godina, gledamo po generacijama kako zene postaju akrepi.

Vrh Dno