Zašto su svi muškarci isti?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Da se manemo ovih sumornih, teških tema i proćaskamo o nekim vedrim temama, kao recimo: zašto su svi muškarci isti? :)

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
972
Horoskop
Ovan
Stemiško al sa fizičke ili psihičke strane ili sa psihofizičke strane 🤔

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
972
Horoskop
Ovan
da malo izfilozofiram :D Stemiško nije precizirao šta sigurno je uopšteno....

sa psihičke strane muškarci koji su sirovine oni furaju samo bahato boli ih ona stvar za sve i dobar deo njih ima žensku osobu pored sebe skoro uvek ožene se radi reda tj da ima ko da ih služi pere,sprema,kuva,čista da bi oni radili šta hoće ima onih koji i rade al ono...pojam da su svi muškarci isti proizilazi iz onog kada ženske osobe nalete na takve opeku se i posle ne daju šansu za upoznavanje ni normalnim muškarcima...

u fizičkom smislu to je relativna stvar zavisi od mnogih stvari nije uvek sve kao što izgleda a ponekad i jeste :D mišići nisu uvek jednako snaga i obratno...imamo primer gde niski ali nabiveni muškarci najviše imaju snage da rade na gradjevini i to ne kratko vreme već celog života dok npr visoki razvijeni muškarci uglavnom prehebu kičmu na gradjevini i tu završe ''karijeru'' na istoj....postoje muškarci koji su mršavi a voze teške kamione...i tako...

u al sam se raspisao od ranog jutra nisam normalan :zbunjen: 🤣

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Žene često umeju da kažu da su svi muškarci isti. Šta pod time podrazumevaju, hteo sam i ja da pitam.

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
972
Horoskop
Ovan
Stemiško predpostavio sam na šta si mislio al nisam bio baš siguran al tu dolazimo do onog što sam naveo u postu ali mislim da su tu agendu progurale bolesne hard kor feministkinje koje vole da mrze muški rod više no leba da jedu i onda se generalno svi muškarci bacaju u isti koš bili oni dobri ili loši a ima i onaj izraz ''muška svinja'' i onda neke ženske osobe to upijaju i počnu da postaju averzivne prema muškarcima i postigne se efekat da se ljudi slabije zbližavaju i spajaju... kasnije kreću situacije da muškarac koji je ok npr eto zaboravi godišnjicu ako je u braku ili ako šta ja znam ne pokupi tanjir posle jela pri završtku obroka i ne odnese u sudoperu (a tipa to radi regularno svaki put jednom samo zaboravi) ili bilo koju sitnu grešku napravi odmah se to napada sa rečenicom ''svi muškarci su isti'' dobro postoje loši muškarci koji prave sra*a,varaju,lažu muljaju i suču ali oni su zasebna kategorija...

ovaj dan samo bacam neku filozofiju ajjj 🤣

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
972
Horoskop
Ovan
Šufi jaoo to mi opterećujuće da mislim gde treba da stavim tačku zarez i sl :zbunjen: :laugh:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
527
Horoskop
Vodolija
Ne, ne generalizujem, posebno ne u smislu "muška svinja". To je izuzetno ružno, a i ne mislim tako.
Ne mislim ni da se žene reda radi i samo da bi im žene služile. Naravno, ima i takvih slučajeva, ali mislim da je sve stvar domaćeg vaspitanja i oblikovanja osobe kroz odnose kojima je bila okružena. E sad, tako različiti, slojeviti kakvi jesu, bez obzira što su im misli fokusiranije i jednostavnije, oni vremenim se pretvaraju u to "svi su isti". Dakle, ne nužno u negativnom kontekstu. Jedan moj profa na pravnom fakuletetu je imao običaj da kaže:"Posle 10 godina braka kao brat i sestra, posle 20 kao dve sestre - gubi se ta polna razlika":D Meni se to zapažanje dopalo. Ali ne gledam na to u kontekstu seksualnosti, već u smislu nekog opuštanja, popuštanja, podrazumevanja, čak i fraze postanu slične. Šalila sam se sa nekim svojim prijateljicama, da su nam muževi postalitoliko slični, da kada bismo ih izmenjale, svejedno bi bilo čiji čiji muž, hahahaha.. A bili su prilično različiti svojevremeno.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan

sovac

kafolenčić
Starosedelac