• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Yahoo započeo "prolećno čišćenje"

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Yahoo koji je sada zvanično tehnološka kompanija, objavio je prolećnu kampanju čišćenja.

14773506855131eacff154f7.jpg

Baš kao i Google, Yahoo je počeo da gasi brojne dodatke, a prema obaveštenju te kuće, reč je o BlackBerry aplikaciji, avatarima, aplikaciji za pretragu, Sports IQ i Massage Boards.

Iako će biti zatvoren Message Boards sajt, individualne poruke na sajtovima poput Yahoo!Finance i Yahoo! Fantasy Sports, ostaće aktivne.

BlackBerry korisnici moći će i dalje da koriste aplikaciju, ali neće biti dostupna za download posle 1. aprila. ...

više na str:
http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?nav_id=691521&fs=1

obavezno pogledati

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Sada će valjda biti bolje i jasnije na Yahoo, videće se, ja ga imam.... :)

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Evo prvi primer: kada brišem sa Downloadsa lepo me pitaju da li zaista želim da ide u kantu za đubre, slika, link.... to mi nije bilo do sada... samo Delete i gotovo...:smug:

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.752
Horoskop
Lav
Imam dve mejl adrese na Yahoo i samo kada njih otvaram onda ulazim na Yahoo. Videla sam promene na sajtu.
Ne koristim taj pretraživač tako da mi je svejedno šta brišu.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.861
Horoskop
Lav
Od Yahoo-a koristim samo mesanger, a i to ne kao nekada....

Vrh Dno