Windows 10

Insajder

grrrrr
Član
kako ste zadovoljni desetkom?
ja doduše ne koristim win više od 5 god. ali me zanima da li ima nekih poboljšanja
ili propusta ?

T

Time

Gost
Microsoft Edge je brz kao munja ali i on prikazuje reklame i špijunira, treba se pozabaviti i njime u smislu gašenja reklama i špijunaže.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Desetku nisam imao prilike da vodom uživo. Ali ne sumnjam da je sigurno sran*e.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ne znam, verovatno je. Kad MS brzo napravi novi OS, znači da im je prethodni bio :vomit:.
Zato je XP trajao toliko a i sedmica je imala lep minuli rad. Kod mene makar, još uvek će. :)

Nicky

oćem, nećem
Urednik
mogu da potvrdim.. radi više od 1,5 mesec bRezpokorno na Dell NB...
i kao što @Time reče, bolje nego osmica..
mada je mešavina 7 i 8..

2015-08-09_15-27-12.jpg

a u slučaju da xxajebava koristimo ubuntu 15.04 :D

2015-09-20_12-39-10.png

Poslednja izmena:
T

Time

Gost
Windowsi 9x (Windows 95,98, 98se, ME) su imali taj broj u oznaci verzije i navodno je zbog neke kompatibilnosti sa aplikacijama devetka izbačena. Ovo je samo urbana legenda koja može a ne mora da bude tačna.

T

Tihi Don

Gost
Instalirao sam MICROSOFT.WINDOWS.10.ENTERPRISE.X86
Samo reci pohvale za novi operativni sistem iz razloga kompatibilnosti sve sto je radilo na xp radi besprekorno i na win10.
Skener koji je star peko 10 godina web cam isto toliko stara rade perfektno sa drajverom win 7
I svi usluzni programi ( gledanje filmova, muzika, preglednik slika programi za konvertovanje) sve radi perfektno.
I sto me je najvise odusevilo je beckap , ako vam se nesvidja, samo jednim klikom vracate na win7.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Ja naručila sa desktopa 8-ice update za 10-tku. Evo mesec dana čekam i ništa. Nadam se da se neću pokajati tim prelaskom, ali mislim da nije lošije od 8-ice.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Sad već zaboravio, da li je za Windows Me trebao butatibilni disk ili flopi?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Ti se ne sećaš, a ja da se setim. Čak sam zaboravila na izraz flopi :D

Vrh Dno