• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Vrste flerta

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.822
Horoskop
Lav
Samo da obavestim forumsku javnost da je moj sestrić nekoliko meseci sa " mladom Nadom"...u prethodnom postu pogrešno sam vas informisala jer i sama sam bila pogrešno informisana.😀

Sprema mu ručak, večeru, on voli kako ona kuva 😂 i sve više vremena provodi kod nje.

Bićete obavešteni ukoliko se odluče na naredni korak :)))

Btw, rekao je mojoj sestričini kako je veoma zadovoljan, kako i ona treba da uči da kuva " jer je kuvanje važna stvar kada si u vezi ili braku"...

I dalje ne mogu da verujem šta je to njemu važno..😂😂😂 u moje vreme nije bilo tako..

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.462
Horoskop
Ribe
Ja sam moju sadašnju ženu još na prvom "dejtu" pitao "jel znaš da uvijaš sarme?" pa kad sam dobio potvrdan odgovor, onda sam joj rekao "dobro, onda možemo dalje da pričamo"

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.127
Horoskop
Ribe
Šta da je pitam? Ja volim gibanicu i princes krofne, ne bih sarmu.

Vrh Dno