Vremeplov

Džudi72

Neobaveštena
Član
Ukoliko bi postojala ona mašina koja u filmovima glavne junake vodi kroz vreme- vremeplov, gde biste putovali, koga biste voleli da sretnete, upoznate?

Da li biste išli u prošlost ili u budućnost? Šta mislite..pustite mašti na volju i pišite! :)

Džudi72

Neobaveštena
Član
Ja bih volela da odem u prošlost..u doba Napoleona, zatim na dvor Marije Terezije, odatle bih išla u Zagreb, da posetim stari Grič. Vratila bih se u doba Obrenovića, putovala bih do carske Rusije kod Romanovih.
Volela bih da sretnem Vinseta Van Goga i Šekspira, kao i Tolstoja.

Vratila bih se i na početak 20-tog veka. A onda bih došla u sadašnje vreme, malo se odmorila i krenula dalje..u neku 2300 godinu, 3300-tu godinu, jer me zanima kako će se živeti u budućnosti.

Pozdrav od radoznale lavice :)

Sad ste vi na redu!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ja bih voleo da odem prvo u budućnost, da visim koji će brojevi izaći na lotou, pa da se onda vratim u sadašnjost. :roflmao:
A onda bih, kad se izludujem, otišao u prošlost, recimo na Bečki dvor, čujem da je seks bio jako dobar u to vreme.

Taca

ona, stara
Član
Nekada sam čitala novine. One prave, odštampane na papiru. Uz jutarnju kafu, polako, od prve do poslednje strane. Press. Kada su ga ukinuli i ja sam ukinula kupovinu novina. Moj mali protest. Nađem brdo starih novina u podrumu, ostavljenih za decu kada skupljaju u školi. Mada više ni to ne skupljaju. Pa polako prelistavam prošlost.
15.08. 2010. Dača Ikodinović brani svoju ženu od novinara...Marko Jarić prisustvovao porođaju žene....

Sve je drugačije kada se posmatra sa određene vremenske distance.

Taca

ona, stara
Član
Da li je moguće da je bio ovoliko vidovit? Ispred svog vremena? Od reči do reči. ..."20 časova radim...ajde da pojedemo sendvič"...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nije, naravno da nije. Ljudi su pisali tekstove smisljajuci raznorazne gluposti, i ne sanjajuci da će nam se to dogadjati. :(

Taca

ona, stara
Član
A šta misliš, šta bi sada snimili , a da se prepoznamo za 20 - 30 godina?

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Treba se zamisliti po tom pitanju. Ove bitange su mnogo toga patentirali.

Taca

ona, stara
Član
Objavi prijatelj sliku iz srednje škole, A. V. kao srednjoškolac, taj prijatelj, takođe srednjoškolac, sedi pored njega. Svi nasmejani, celo odeljenje. Samo ovaj, prvo pomenuti, neka patetična faca, taj se samosažaljeva od rođenja.
I sada, ovaj drugi ide danas da ruši ovog prvog.
Šta učini vreme....

Vrh Dno