• Ovaj veb sajt koristi kolačiće (cookies). Nastavkom korišćenja ovog veb sajta saglasni ste sa našom upotrebom kolačića. Pročitajte više.

Volim - ne volim na forumu

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Zamolio bih vas da ovde napišete šta vam se dopada na forumu, a šta ne. Šta biste voleli da ima na forumu, a nema, a šta biste voleli da nema, a ima na forumu. :D

Poslednja izmena:

Insajder

grrrrr
Domorodac
ima čipsa i piva dovoljno :D

pa šta znam, nešto u poslednje vreme ne nalazim mane, valjda mi se promenila životna filozofija
što ne znači da će dugo trajati :D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Vizuelno i tehnički je zahvaljujući odličnim autorima same skripte, uz vrlo sitne moje izmene.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Domorodac
Brate tehnički stvarno nema šta da se zameri. Eto priznajem lepše mi je bilo sa portalom, ali razumem razloge zašto je uklonjen i ne bunim se.:speechless: Šta bre ti šefe oceš? :zbunjen: Kukaš kad smo fini, kukaš kad kukamo :p:D

Džudi72

Neobaveštena
Domorodac
Ja sam se navikla na smajliće, u početku su mi bili neobični, navikla sam na one klasične.
OK, jedan predlog - skin je dobar, ali mogao bi da se nađe još poneki -ako može da se doda..druge boje, neka jesenja varijanta, pa novogodišnja koja bi bila i zimska.

To je predlog. A kritike nema, jer je stvarno sve ok. Navikla sam i na ovaj font, ponekad ga menjam.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ja sam se navikla na smajliće, u početku su mi bili neobični, navikla sam na one klasične.
OK, jedan predlog - skin je dobar, ali mogao bi da se nađe još poneki -ako može da se doda..druge boje, neka jesenja varijanta, pa novogodišnja koja bi bila i zimska.

To je predlog. A kritike nema, jer je stvarno sve ok. Navikla sam i na ovaj font, ponekad ga menjam.
Moram da osmislim kako da menjam te varijante izgleda u skladu sa godišnjim dobom. Možda pozadinska slika...