• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Volim leto...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
... jer svaki deo moga tela ujutru prkosi zemljinoj teži. :p

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
jer samaktivnija,veselija,raspolozenija,zbog sunca..ma ima hiljadu razloga:)

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
......i ja volim leto....ali ne i paklene vrucene...:zbunjen:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
677
Horoskop
Vodolija
... zbog mora, talasa, sunca, ruckova u kasno popodne u tavernama sa lepim pogledom... zbog odmora kada smo svi stalno zajedno.. .
...volim i zbog polupraznog grada kad idem ujutro na posao... izlaska sunca... popodnevne zege, zalaska u daljini iznad reke... Mirisa, boja i ukusa... voca.. povrca, sladoleda...
Zbog toga sto toplota izaziva neku toplinu... ljubavi... plimu dobrih osecanja i raspolozenja....

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.643
Horoskop
Devica
..zbog raspusta :p

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.643
Horoskop
Devica
Nema jakni, smrznutih dlanova. Sunce, miris letnje kise, suknje i bose noge <3

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.642
Horoskop
Strelac
Volim onakva leta kakvim ih pamtim iz detinjstva... Umereno toplo, 25-30 stepeni (30 je bilo samo sredinom jula), laki povetarac, smanjen saobraćaj, dnevna graja dečurlije po poljančićima, uveče dopire žagor sa terasa i iz kafana, ponegde neka (tihana) muzika, večeri mirisne i osvežavajuće ...
Ono što me uvek asocira na leto jeste miris borovine, čempresa i lavande, a od gradskih mirisa - miris pečene paprike... :)
Ranije je paprika bila jeftinija i, takoreći, na dnevnom meniju, pa kad krenem sa desetog sprata u prizemlje preskačući po dva stepenika, a mene na svakom spratu zapljusne očaravajući miris pečene šilje...:)
E, to bejahu srećna vremena...

Vrh Dno