Virtualna poznanstva i prijateljstva

Aleksija

Oportunistkinja
Član
Moram da se vratim ovde. Lutam, lutam, i ovde mi je domaći teren. :) Elem, postoji razlog zašto još volim online poznanstva i prijateljstva, realno kako bih inače mogla da upoznam bilo koju osobu iz nekog drugog grada, države? Nikako. Zatim, lakše je nekog izbegavati virtuelno nego realno ako ti ne odgovara. Poznajem veliki broj ljudi u rl, sa kojima jednostavno ne mogu ni o čemu drugom da razgovaram sem o vremenskoj prognozi. Zbog svega toga mi je draže da na ovaj način nadjem istomišljenike, i dopadljive neistomišljenike, jer ne moramo se u svemu slagati da bismo se družili. Više ne znam ni šta sam napisala, siže je- podrška online prijateljstvima.

Njavica

Dreamer.
Član
Uh uh, ja sam negde odrasla u periodu internet buma, tako da sam počela prvo od foruma, očigledno smo svi bar kratko bili na bgdu, išla na neki skup i na kraju ni sa kim nisam više u kontaktu. Ali sam negde sa tim skupom shvatila da ljudi iza avatara nisu ne znam šta, već ekipa super ljudi, i tu sam negde izgubila predrasude o interenet druženjima. Preko msna sam upoznala jedno jako dobrog prijatelja. I pre ovog foruma bila sam na jednom, pa može se reći da sam tamo dosta dugo bila registrovana, period srednja škola, joj kad se setim, preko dana sam svuda a onda noću je moje vreme za forum i te ljude, bila na skupovima, upoznala dosta dragih ljudi, usput sam čak doživela da se zaljubim, i da, sa tog foruma mi je sad najbolja drugarica čudo jedno kako nas je u stvari internet povezao. Tako da ja uvek ostavim prostora, da budem "otvorenog uma" za nove ljude, nove stvari u životu. Ne kažem da nema loših ljudi, al srećom nije mi se to desilo. Ih toliko imam želju da dođem do svojih poruka i prepiska sa ljudima , zanima me gde sam tad bila a gde sam sad i da se prisetim tih dana
Evo moram još ovo da dodam, upoznala sam se i sa par ljudi odavde! I opet samo lepe reči mogu da kažem, nije što smo naši :)

Poslednja izmena:
Vrh Dno