Virtualna poznanstva i prijateljstva

Живота

Poznata ličnost
Član
Ja sam godinama bio aktivan na forumu putovanja, tamo postoji nešto kao ovde ova brbljaonica, bilo je baš zabavno i moram priznati mnogo življe nego ovde, s nekim ljdima sam se baš zgotivio, sa većinom ustvari... medjutim češnjejši moderator me je odstranio sa foruma na 99 godina, navodno mnogo sam brbljao o politici... :) Evo da i ja poželim dobrodošlicu Aleksiji,

kiflice.jpg
kiflice su malopre izvadjene iz rerne, pa poslužite se... samo pazite da se ne opečete!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Mislim da je lakse sklapanje virtuelnih prijateljstava, sto je mozda paradoksalno. Treba biti jako oprezan, buduci da o toj osobi uglavnoj saznajemo od nje same.

Aleksija

Oportunistkinja
Član
Mislim da je lakse sklapanje virtuelnih prijateljstava, sto je mozda paradoksalno. Treba biti jako oprezan, buduci da o toj osobi uglavnoj saznajemo od nje same.
Mnogo je lakše svakako, s tim što treba čitati izmedju redova, što bi se reklo, upravo zbog toga što si naveo. Ali nekako se primeti nakon izvesnog vremena da li ti neko odgovara ili ne, nazovimo to osećajem,instinktom ili kako god. ;)

Tihi

onaj što teče
Član
Aleksija dobro došla u naš mali virtuelni svet
ovde se godine ne broje. jer s kim ćemo ostati mladi ako svi ostarite :)

Aleksija

Oportunistkinja
Član
Da... vreme neumitno teče i to sve brže čini mi se. Kad sam bio dete nikad dočekati novu godinu, čekaš, čekaš... a 31.decembar nikad da dodje! A sad od nove godine do nove godine dok trepneš!
I kada ću ja onda naučiti da p
Da... vreme neumitno teče i to sve brže čini mi se. Kad sam bio dete nikad dočekati novu godinu, čekaš, čekaš... a 31.decembar nikad da dodje! A sad od nove godine do nove godine dok trepneš!
Baš brzo prolaze godine. I kada ću ja stići da naučim da pravim normalne kiflice? Vidi me, samo na ovaj način mogu uspeti. 🥐 :)

Goranko

Novajlija
Moje iskustvo sa online prijateljstvima je do sada bilo pozitivno. Ranije smo se upoznavali preko igara na fejsu. Neka poznanstva su upravo i krenula svadjom. :) Nisam nikoga licno upoznala, ali je bilo lepo druziti se tako. A posebno mi je bilo zanimljivo druzenje sa osobama iz drugih zemalja, njihov nacin zivota, razmisljanja, kultura... I nedostaje mi sve to, jer nazalost nisam vise na fejsu i izgubili smo kontakt. 😒
I ja imam prijateljstva iz inostranstva. Sa nekima imam dobar odnos.

Vrh Dno