Virtualna poznanstva i prijateljstva

šufnudla

neprilagođena
Član
Simpatična anegdota :thumbsup:
Meni je krivo što sam nesmotrenošću svojom izgubila dva kontakta sa BGDC-a, a neke nisam ni ostvarila van foruma. Bilo je tu baš finog sveta; a ja sam to mesto shvatala/doživljavala kao neuništivo (nemam pojma otkud mi ta ideja!)... i mislila sam da uvek ima fore za zamenu forumske adrese privatno-mejlovskom adresom...
A inače mi je bio razočaravajuć taj osećaj kad shvatim da osoba preko puta mene uopšte "ne liči" na svoje postove; ne, nisam odustajala kod prvog susreta, ali se ispostavilo da sam mnogo više volela da ih "čitam", nego da ih uživo "slušam"... i onda ta želja za druženjem nekako spontano odumre.:( Al valjda to sve ide u opis forumskog života...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
A inače mi je bio razočaravajuć taj osećaj kad shvatim da osoba preko puta mene uopšte "ne liči" na svoje postove; ne, nisam odustajala kod prvog susreta, ali se ispostavilo da sam mnogo više volela da ih "čitam", nego da ih uživo "slušam"...
Naravno da toga ima. Ali budimo realni, pa ima ga svuda. Neke osobe gledas u oci godinama i tek kad te nevolje zadese, shvatis ko su i sta su. Nema pravila. A neke prvi put vidis, oni ti se osmehnu i ostanu ti vecni prijatelji.

šufnudla

neprilagođena
Član
Imam onaj poseban tanki flomaster sa gumicom na drugom kraju koja briše trag tog flomastera.... Znam ja za jadac!:smuggreen:

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Vidim ima vas jos.

Uglavnom,sa tog bgdc sam upoznala nekoliko clanova. Sa jednom clanicom se i danas cujem,posecujem i mislim da je retkost naci takvu osobu i sacuvati je kao prijatelja :) Zao mi je sto sam izgubila kontakt sa nekim ljudima,a dosta ih imam i na fejsu i tako ostadosmo u kontaktu.

laganini

Suspendovan nalog
..imam neke kontakte al uzivo sam bio samo s jednom forumasicom..na doceku nove godine pisuci doali smo do toga...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Pre svega, dobrodosla @Aleksija :)
Bilo je diskusije na ovu temu. Kada pronadjem staru temu, spojicu ih, a do tada mozemo ovde pisati.

Izmena: spojene teme

Poslednja izmena:

Goranko

Novajlija
Moja virtuelna poznanstva se nikad nisu ostvarila. Treba biti oprezan sa ljudima na internetu jer mnogi lažu o sebi i hoće da iskoriste druge da dobiju novac. Primećujem da se mnogi zadovoljavaju sa virtuelnim prijateljstvima. Često srećem ljude koji su spremni da se svađaju na internetu i na kraju blokiraju profile ljudi sa kojima se svađaju. Ipak, verujem da se mogu naći dobri ljudi na internetu.

Aleksija

Oportunistkinja
Član
Moje iskustvo sa online prijateljstvima je do sada bilo pozitivno. Ranije smo se upoznavali preko igara na fejsu. Neka poznanstva su upravo i krenula svadjom. :) Nisam nikoga licno upoznala, ali je bilo lepo druziti se tako. A posebno mi je bilo zanimljivo druzenje sa osobama iz drugih zemalja, njihov nacin zivota, razmisljanja, kultura... I nedostaje mi sve to, jer nazalost nisam vise na fejsu i izgubili smo kontakt. 😒

Vrh Dno