Viđate li poznanike iz škole i sa fakulteta?

Goranko

Novajlija
Ponekad se viđam ljude koje sam upoznao u osnovnoj i srednjoj školi i na fakultetu. u autobusima i na ulici. Neke viđam samo na promocijama knjiga i na predavanjima. Ponekad pošaljem poruku jednoj koleginici sa kojom sam imao dobre odnose na fakultetu. U kontaktu sam sa samo nekoliko osoba. Imao sam brojeve telefona od nekih poznanika, ali mi se oni ne javljaju hiti mi odgovaraju na poruke niti ih vidim u Beogradu.

Aleksija

Oportunistkinja
Član
Ne vidjam nikoga... Kao da sam u zemlju propala. 👻 Nekako smo se spontano udaljili, nije da ih ne poštujem,samo je svako otišao na svoju stranu, žive svoj život i ne omećemo jedni druge, dobro, neke bih volela da vidim, ali nam se ne ukrštaju putevi.

maki

Nindža
Član
nikoga ne viđam, ne srećem...često se pitam gde su svi ti ljudi...kao da sam se preselila u neki drugi grad pa da i ne mogu nikoga da sretnem iz školskih dana....

šufnudla

neprilagođena
Član
Bogami, od prošle godine smo obnovili klub iz osnovne škole... Krenulo je spontano, nas nekoliko, sad se krug širi sa svakim novim viđenjem. Neverovatno kako su pozitivni i kako tu energiju prenose i na mene! To mi je trenutno najsvetlija tačka u životu! :)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Iz osnovne sam ih pozaboravljala
Srednju ne bih volela sresti ni u snovima
Faks je vec nesto drugo, ljudi sa svih strana i tu prijateljstva traju dok postoji potreba za razmenama skripti

Njavica

Dreamer.
Član
Uh, možda sa par ljudi sveukupno iz svih škola sam ostala u kontaktu, i to su mi danas baš bliski prijatelji. Ovo ostalo, nažalost retko sretnem negde u prolazu, svi smo otišli na svoju stranu.

Vrh Dno