Vicevi o Pirocancima

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Žali se Piročanac:
"Pušenje za mene nije nikakav užitak"
"Zašto?", pitaju ga
"Ako pušim svoj duvan, žao mi para, a ako pušim tuđ, lula ne vuće dobro jer uguram previše duvana".

Aemilianus

Poznata ličnost
Član
Došao sin piroćanac kod tate i kaže: -Tata, tata daj mi 300 dinara ! -Šta si reko, 200 dinara, šta će ti 100 dinara !? !!!'

Lujka

Suspendovan nalog
Šetao Piroćanac buvljakom. Stane kod tezge gde prodaju naočare, a prodavac mu ispriča kako ima magične naočare koje kada staviš, sve ljude vidiš bez odeće. Kupi on naočare i krene gradom. I stvarno, svi goli. Tako ti se Piroćanac nagledao lepih devojaka. Dođe on kući kad njegova žena i prvi komšija skroz goli. Skine naočare - goli. Opet ih stavi - goli. Na to će:
-E, buvljačko sra*je, odma' se pokvari!

Aemilianus

Poznata ličnost
Član
Leto, 40 stepeni, a gosti dolaze kod Piroćanca. Pozdravlja njih domaćin, i najzad on pita goste, koji umiru od vrućine:
• I, ljudi, jeste li za neko osveženje?
A gosti će, onako oduševljeno:
• Može, može!
Na to će Piroćanac:
• Ženo, otvaraj prozore!

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Pirocanac i sin popeli se u avion da dozive prvo vazdusno krstenje. Pilot,
saljivdzija, nudi im besplatan let ako ne progovore ni rec dok je avion u
vazduhu. Posle vrtoglavih akrobacija koje ipak nisu izmamile ni rec od
putnika, obeshrabreni pilot spusta avion i prilazi Pirocancu, cestitajuci
mu:
- Bravo!Jos nisam video tako hrabrog coveka!Niste progovorili ni rec!
- Da - Pirocanac ce lukavo - mada je malo falilo da viknem kad mi je ispao
sin!

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Srele se dve muve posle pet godina i jedna kaze:
"Gde si bre nisam te videla pet godina"
Druga joj odgovara:
"Uletela sam u novcanik jednog Pirocanca".

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Švaba na proputovanju kroz Srbiju doživeo saobraćajku u blizini Pirota. Kako mu je bila potrebna krv, u pomoć mu priskoči jedan Piroćanac. Posle oporavka u bolnici, kad se Švaba vratio u Nemačku pošalje svom spasitelju gomilu poklona.
Sledeće godine isti Švaba doživi na istom mestu novu saobraćajku ali sada svi meštani požuriše da mu daju krv. Vratio se Švaba kući ali pokloni ne stižu.
Treće godine dođe Švaba u Pirot i svi ga pitaju kako i oni nisu dobili poklone kao onaj prvi. Na to im Švaba reče:
• "Eh, izgleda da sam dobio previše vaše krvi".

Zašto Piroćanac kupuje frižider sa rupom na vratima?
Da vidi da li se ugasila sijalica.

Bila Piroćancu žena na moru i udavila se. Pronašli su je tek nakon tri godine i obavestili muža da su našli samo kostur oblepljen dagnjama.
Ubrzo je stigao njegov odgovor:
"DAGNJE PRODAJEM STOP MAMAC BACITE NAZAD U MORE STOP".

Piroćanka leži u kadi punoj vode.
• Kako ide, Milice ? - pita je muž.
• Dobro... Nego, kad me već pitaš, mislim da ubuduće ne bi trebalo da se u istoj vodi kupam i perem sudove.

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Koja je zivotinja Piročancu najdraza? Zirafa, stoji u njegovom vrtu, a jede iz tudjeg!

Aemilianus

Poznata ličnost
Član
Baka Piroćanka gledala je svog unuka kako se igra na plaži kad je naleteo ogroman talas i povukao ga u more. Baka je pala na kolena i počne moliti:
• Dragi Bože, spasi mi unuka, molim te vrati ga natrag...
Na to naleti drugi talas i vrati unuka natrag na obalu, nepovređenog. Baka pogleda ka nebu i kaže:
• Imao je i kapu!

Aemilianus

Poznata ličnost
Član
Odveo Piroćanac devojku u restoran. Dogovaraju se šta će da jedu. Kaže Piroćanac devojci:
• Hoćeš da jedemo suši?
Odgovara mu devojka:
• Ja ću da jedem s usta, a ti kako hoćeš.

saska

penelopa
Član
sta rece da radim kad se ovo kako jaca kaze-namotava-beskonacno,kad zahvaljujemo?

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Vrati se na početnu ili napiši odgovor. Jednostavno, ignotiši to. Biće i to sređeno za dan - dva.

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Dobar Ti vic o Piročancima Stemis... :ehej::laugh::ehej: taj je najbolji... imaš cmok od mene...

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Pirocanka leži u kadi punoj vode.
- Kako ide, Milice ? – pita je muž.
- Dobro… Nego, kad me vec pitaš, mislim da ubuduce ne bi trebalo da se u istoj vodi kupam i perem sudove.

Vrh Dno