Viber grupe

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
...ono kad imaš grupu na viberu sa roditeljima iz razreda...

Sanja: Moja Cica je upisala prvu želju, filološka, bla,bla, bla...
Mira: I moja prvu, gimnazija, bla, bla, bla...(u daljem textu bbb)
Tanja: I moj Marko isto gimnazija, prva želja...(bbb)
Tata (neki): I Darko isto, prva želja, nekafensiškola (bbb)
Duda: Mi u privatnu, msm ima se može se...(bbb)
.....
Gđa Blejz: Ja sam ovom mom savetovala dupiše hemijsku, pa da nauči da pravi amfetamine, jbg. to je grana privrede u razvoju, potražnja za kadrom...kad je mogo onaj Zarubica što nije odavde da otvori, što ne bi mi lokalci nešto...ono imamo gde a dete će znati i kako... I dete me poslušalo, ono, nije prva želja ali mora da se misli na sutra...

Sanja je napustila viber grupu...
Mira je napustila viber grupu...
Neki tata je napustio viber grupu...

Gđa Blejz: Drugari, drugariiii...!?

Šta mislite o viber grupama, da li ih koristite, pravite...I da li ste član neke?

Njavica

Dreamer.
Član
haahhhaahh, mene ubacila ekipa sa posla u neku grupu, nas 10 , kako smo kolega ja poceli besedu i prozivanje tako su svi ucutali. Verovatno ce uskoro da napuste grupu bi ostacemo samo nas dvoje :p
aq ince, ne volim grupne chatove, dok ja pohvatam pricu, ko sta pise, hoce da kaze...

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Meni su fenomen oni koji ćute i čitaju svaku poruku. I posle 2 godine, oglase se nekim komentarom gde shvatiš da sve vreme prate.

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
A zašto ti je to fenomen?
Neshvatljivo mi je da neko čita nešto i nema potrebu da bilo šta kaže, pita, učestvuje, stavi srce makar... Zašto onda čita? Da zna abrove? Kome crkla krava?
Recimo, u tim školskim grupama, roditelji često pitaju za informacije o domaćem, o terminima raznih sekcija, šta poneti na likovno i tako te informacije koje deca ponekad ne znaju da prenesu svojim roditeljima. Grupa je olakšica jer imaš koga da pitaš. I ti tako pitaš i neko ti uvek odgovori. Uglavnom ko prvi vidi poruku. I ti, recimo, čitaš 2 godine i nikada ne osetiš potrebu da i ti pomogneš tako što ćeš dati potrebnu informaciju?

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Imam grupu Skola i Vrtic. Hvala bogu ne dave ni jedni ni drugi. Iskuckamo se kada je nesto bitno ili tipa komentarisanja nekih desavanja u ski/vrticu i to je to.

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Jedino korisno sto dobijemo neke izvestaje sa saveta roditelja ili slicno. Vrtićku grupu smatram totalno bespotrebnom.

Vrh Dno