Vesti bez svesti part II

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Domorodac
Poslednja naučna istraživanja renomiranog Instituta iz Vatikana pokazala su, bez imalo dvojbe, da Srbi, kao narod ne mogu posle smrti da završe u Paklu. Istraživači su, naime, kao dokaz izneli primer izvesnog Milojice koji je, upokojivši se, završio u istom. Videvši tamo svog komšiju Radojicu kako se prži u večnoj vatri, Milojica se toliko obradovao i bio srećan zbog komšijinih patnji, da je to bilo neprimereno, te je izbačen iz istog. (nije poznato ko je vršio istraživanja na terenu).

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Taj forum "Vesti bez svesti" sam zatvorio, jer mi više ništa nije smešno kada su ove bitange u pitanju. Oni nemaju obraza, ljudskosti, dostojanstva. Ali i imaju... Imaju sve što se može kupiti.

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Domorodac
Taj forum "Vesti bez svesti" sam zatvorio, jer mi više ništa nije smešno kada su ove bitange u pitanju. Oni nemaju obraza, ljudskosti, dostojanstva. Ali i imaju... Imaju sve što se može kupiti.
Razumem te u potpunosti. Jesi razmišljao o tome da uopšte ne čitaš? Ne samo tu temu već generalno. Napravi svoju Tvrđavu i ne puštaj unutra. Zvučim ko Meša, jel da? :/

...na žalost, kako to obično biva, tek kada si je zatvorio ja sam dobila inspirejšn da tu nešto napišem....i imam još :D Otud "part II". Ali nema dnevno političkih dosetki...neka ostane kao tema ako nemaš ništa protiv. :)