• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Velike grudi ili pamet

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
659
Šokantno istraživanje otkriva šta bi devojke dale za velike grudi
Šokantni rezultati istraživanja nedavno sprovedenog u Velikoj Britaniji otkrivaju da bi polovina devojaka starosti od 18 do 25 godina radije imale velike grudi nego visoku inteligenciju.
Trećina bi čak bila spremna da menja svoju pamet za grudi da je to moguće. Ali nije, zato što očigledno nemaju ni pameti.
Naučnici kažu da su za ovakve rezultate krivi mediji ali i promocija estetske hirurgije.
Tako je dokazano da 60 posto ispitanih devojaka smatra da bi ih muškarci više voleli kada bi imale veće grudi, saopštava portal MyVoucherCodes
Devojke bi takođe menjale inteligenciju za vitku liniju i idealne proporcije, a 80 posto devojaka smatra ih muškarci procenjuju samo na osnovu izgleda
.
http://www.dominomagazin.com/article/13589/gradski-zivot/velike-grudi-ili-pamet

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Dakle,grudi ( velike ) su merilo uspeha:o Sumnjam.Kratkorocno mozda.
Verujem da ispitanice (koje bi radije svoju pamet menjale za velike grudi) i neposeduju neku pamet!:cautious:

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Mslm lepo je da žena ima šta da pokaže, al sad baš patiti za nekim ogromnim :zbunjen: ..... Ne znam otkud ta teza da su samo velike grudi ... lepe grudi :o

Habibi

Član partije :P
Starosedelac
Učlanjen(a)
30.04.2011.
Broj reagovanja
192
Horoskop
Ribe
neki bi i da ih se otarase :D

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
Pa cuj, u tom uzrastu od 18 do 25 godina ni ne cudi me sto tako razmisljaju.
Nedavno sam divanila sa mojim punoletnim muskim cedom :D i u tom razgovoru pitah ga sta mu je bitno kod devojaka (tog uzrasta +/-)? Pa da je "zdrava i rasna snajka". :D Ne gleda se previse na to koliko je pametna vec kako izgleda. A kad se "izivi" procice ga ta zelja i onda ce da trazi pametnu. Jednostavan odgovor na ovo:

devojaka starosti od 18 do 25 godina radije imale velike grudi nego visoku inteligenciju.
Devojke bi takođe menjale inteligenciju za vitku liniju i idealne proporcije, a 80 posto devojaka smatra ih muškarci procenjuju samo na osnovu izgleda.

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
659
hoces da kazes otprilike,tako je vreme doslo,jelda?a ,jel mislis da je dobro i zasto su toliko optereceni izgledom i jedni i drugi?da ne bude ono standardno-u moje vreme-...ali zaista mi se cini da se nismo toliko opterecivali izgledom..ili gresim?

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Mislim da ne gresis.Cenile su se druge vrednosti.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Ja sam i za grudi i za pamet :D Al ako se nema jedno od ta dva, mnogo vece je zlo nemati mozak.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.509
Horoskop
Ovan
Ovo o čemu Lujka priča stoji. Momci jure devojke za provod, ima vremena kad će da traže ozbiljnu vezu.

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
hoces da kazes otprilike,tako je vreme doslo,jelda?a ,jel mislis da je dobro i zasto su toliko optereceni izgledom i jedni i drugi?da ne bude ono standardno-u moje vreme-...ali zaista mi se cini da se nismo toliko opterecivali izgledom..ili gresim?

Mozda je doslo takvo vreme ali samo kod zenskog sveta... mislin na izgled. Dovoljno je samo da vidis kakve tipove mlade devojke danas jure. Da bi dosle do takvog ne treba joj puno pameti vec dobar izgled :D, da bi privukla njegovu paznju. Sinoc sam bas pricala sa prijateljicom koja mi je opisala kako se cerka njene prijateljice obukla a ima samo 16 godina - zesci minic, dekolte do pupka, stikla 12-ca, sminke da je spahlom skidas... jednom recju izgleda kao neko ko ima blizu 30g. Zasto joj to treba? Da li je pametno to sto radi? Sa kojim ciljem? Pa svima nam je jasno zasto.. a ona na zalost nije jedina takva.
Kod muskih je druga stvar. U tom periodu hormoni rade pun gas pa posto i oni nisu nesto zreli :D znamo sta im je vazno.
Ja se licno nisam opterecivala izgledom niti sam bila tip zenske koja se nesto po oblacenju trudila da istakne atribute kojih, da budem iskrena nisam bila ni svesna. :laugh:

Vrh Dno