Vegetarijanstvo

Njavica

Dreamer.
Član
Okej je skroz da si vegetarijanac, i da si odabrao način ishrane koji tebi odgovara, al bože ti ljudi jednostavno u svakom momentu napominju tu činjenicu da su kao sekta
E ćao, ja sam Vanja.
Ćao ja sam tajitaj, ja sam vegetarijanac, znaš nisam ubica životinja a ti jesi.
Mogla bih živeti na povrću jer zapravo volim sve od toga, al mislim da nema potrebe da potenciram da pričam svima o tome.

Taca

ona, stara
Član
Utoliko mi je interesantnije s obzirom da u našem podneblju svaki recept počinje sa :
"Sitno naseckati slaninicu i prodinstati..."
... I šta jedu kada odu kod babe na ručak?

Njavica

Dreamer.
Član
Kokice! :D
Al kad mi dođe i kaže kako za doručak jede avokado.... Avokado! Košta ko moja dva sendviča! Mislim da je to više neko pomodarstvo postalo nego što je ljudima zaista stalo do toga šta jedu.
Bila je skoro neka žena na instagramu koja je predstavljala sebe kao brendiranu vegetarijanku, uhvaćenu na kraju kako ždere mesište. Eto toliko o tome.
Ne odričem se još uvek mesanceta hehe
E I da, imam stav o tome da su biljke živa bića i da one isto tako osećaju sve, pa opet im ne bude žao kidanja i čupanja iste za prehranu

maki

Nindža
Član
ni blizu Blejzi....ni blizu.....mada što sam starija češće pogledam u karu nego u but :)

Prim.pis.-kara je deo od karabatka,onaj mesnatiji pa mu dođe kao but kod svinjčeta :D

Taca

ona, stara
Član
Imala sam, davnih dana, kada veganstvo nije bilo tako rasprostranjeno, koleginicu koja je bila vegan. To smo znali samo mi iz najbližeg okruženja jer nije imala potrebu da nas "preobrati", jednostavno je izabrala sebi način ishrane.
Bilo je nebrojeno anegdota sa njom, kada odemo na pr. u restoran. Tada u jelovnicima nije bilo alternative za vegane.
Najbolji je bio jednog ponedeljka. Došli na posao, ona za vikend bila kod mame.
Na stolu stoji lisnato testo. Raščeprka ona, unutra džem! Navali, pojede pola tepsije... Na to, ulazi njena majka i kaže:
- Jesu bili fini salčići? 😂😂😂

Taca

ona, stara
Član
Znaš onaj vic kada lik naručuje pljeku a od priloga sve osim ćumura?
E, tako ja u nekom fast fudu i odvalim tu rečenicu. Kako me je pogledao lik što peče pljeke, neprocenjivo 😂😂😂

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Pazi kada cu i ja da odvalim tu recenicu kada odem,bas da vidim reakciju. Dozvolicu sebi nesto tog tipa pocetkom maja,jbg neda nutricionista.

Sto se tice teme,ti vegani i vegetarijanci sve go sektas. Toliko 💣 Kratka sam,ali ubitacna 😎

😂😂😂

Vrh Dno