• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Vaše drvo otkriva kakvi ste

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
KOJE STE DRVO ?
JAN 01-JAN 11 = JELKA
JAN 12-JAN 24= BREST
JAN 25-FEB 03= PLATAN
FEB 04-FEB 08= TOPOLA
FEB 09-FEB 18= SMREKA
FEB 19-FEB 28= BOR
MAR 01-MAR10= ZAL.VRBA
MAR 11-MAR 20= LIMUN
MAR 21= HRAST
MAR 22-MAR31= LESNIK
APR 01-APR 10= MUSMULA
APR 11-APR 20= JAVOR
APR 21-APR 30= ORAH
MAJ 01-MAJ 14= TOPOLA
MAJ 15-MAJ 24= KESTEN
MAJ 25-JUN 03= JASEN
JUN 04-JUN 13= ZBUN
JUN 14-JUN23= SMOKVA
JUN 24= BREZA
JUN 25-JUL 04= JABUKA
JUL 05-JUL 14= JELKA
JUL 15-JUL 25= BREST
JUL 26-AUG 04= PLATAN
AUG 05-AUG 13= TOPOLA
AUG 14-AUG 23= SMREKA
AUG 24-SEP 02= BOR
SEP 03-SAP 12= ZAL.VRBA
SEP 13-SEP 22= LIMUN
SEP 23= MASLINA
SEP 24-OCT 03= LESNIK
OCT 04-OCT 13= MUSMULA
OCT 14-OCT 23= JAVOR
OCT 24-NOV 11= ORAH
NOV 12-NOV 21= KESTEN
NOV 22-DEC 01= JASEN
DEC 02-DEC 11= ZBUN
DEC 12-DEC 21= SMOKVA
DEC 22= BUKVA
DEC 23-DEC 31= JABUKA

JABUKA-LJUBAV-obicno vitki,karizmaticni,dopadljivi i atraktivni,rado flertuju,avanturisti,culni,uvek zaljubljeni,vole da budu voljeni,verni,nezni,sirokogrudi,talenti za nauku,zive za danas,bezbrizni filozofi sa snagom reci.

JASEN-AMBOCIJA-vrlo atraktivni,raduju se zivotu,impulsivni,pozeljni,ne mare za kritiku,ambiciozni,inteligentni,talentovani,vole da se igraju sudbinom,cesto egoisti ali vrlo pouzdani,verni ljubavnici,mozak im dominira nad srcem,ali veze shvataju ozbiljno.

BUKVA-KREATIVNOST-izrazito dobar ukus,izgled im je veoma vazan,materijalisti,karijerristi,ekonomicni,dobre vodje,ne vole nepotrebne rizike,velicanstveni zivotni partneri,vide racuna da ostanu fit kroz celi zivot,pobornici sporta,dijeta i sl.

BREZA-INSPIRACIJA-raduju se zivotu,atraktivni,elegantni,ljubazni,zadovoljni,ne vole pretjeranost ni u cemu,ne podnose vulgarnost,vole zivot u prirodi i miru,nisu preterano strastveni,prilicno uobrazeni,nedovoljno ambiciozni,umeju da naprave mirnu,zadovoljnu atmosferu.

SMREKA-SIGURNOST-obicno jako lepi,umeju da se doteraju,vole luksuz,dobrog zdravlja,nikako nisu stidljivi,cesto gledaju na druge sa visine,samouvereni,odlucni,nestrpljhivi,vole da uticu na druge,talentovani za svasta,optimisti,cekaju pravu ljubav,sposobni za brze odluke.

KESTEN-ISKRENOST-izrazito lepi,ne vole pritisak,pravicni,raduju se sitnicama,zainteresovani,rodjeni diplomati,ali i osetljivi,cesto nesigurni u sebe,ponekad uobrazeni,cesto se osecaju neshvaceno,vole samo jednom,imaju problema u pronalazenju partnera.

PLATAN-VERNOST-jaki,misicavi,odgovorni,uzimaju sve sto im zivot pruza,optimisti,lakomi za novcem i priznanjima,mrze usamljenost,strastveni i nezasiti ljubavnici,verni,lako se uvrede,nestalni,pedantni,bezbrizni.

BREST-PLEMENITOST-prijatne figure,odeveni s ukusom,kazu glasno sta im smeta,tesko oprastaju tudje greske,veseli,vodje,ne vole da pripadaju nekom,verni i iskreni partneri,vole donositi odluke za druge,plemeniti,sirokogrudi,rado se smiju svacemu,prakticni.

SMOKVA-OSECAJNOST-veoma jaki,samovoljni,nezavisni,ne dopustaju protivljenje ili svadju,vole zivot,porodicu djecu,ljubitelji zivotinja,drustveni,puni humora vole lencarenje i dokolicu,prakticni i jako inteligentni.

JELKA-MISTERIJA-puni ukusa,obrazovani,posteni,vole lsve sto je lepo,osecajni,tvrdoglavi,egoisti-ali se brinu za svoje bliznje,prilicno zadovoljni i talentovani,mnogo prijatelja ali i neprijatelja,veoma pouzdani.

LESNIK-IZUZETNOST-sarmantni,skromni,puni razumevanja,ostavljaju utisak na druge,borci za soc.pravdu,u drustvu omiljeni,osecajni,ali komplikovani ljubavnici,iskreni ,tolerantni,uvek znaju sta je pravicno.

ZBUN-UKUS-hladna lepota,brinu o izgledu i kondiciji,dobrog ukusa,nisu egoisti,vole disciplinovan i prijatan zivot,od partnera traze priznabje i prijateljstvo,sanjaju o neobicnim ljubavima,nikad zadovoljni svojim osecanjima,ne veruju mnogo ljudima,cesto nesigurni u svoje odluke,ali veoma savesni.

LIMUN-SUMNJA-ono sto zivot donosi prihvataju sa mukom,mrze svadju,stres i posao,ne vole dosadu,ali ni udobnost,blagi i popustljivi zrtvuju se za druge,mnogo talentovani ali sa nedovoljno ambicije,stalno jadikuju i kritikuju,ljubomorni preko granice,ali zato verni.

JAVOR-NEZAVISNOST-neobicne osobe,lingvisti,originalni,bojazljivi i rezervisani,slavoljubivi ponosni veruju samo u sebe,vole nova iskustva,cesto nervozni,dobro pamte i lako uce,vole da uticu na druge,cesto imaju komplikovan ljubavni zivot.

HRAST-HRABROST-robusne prirode,jaki,nezavisni,nepopustljivi ali osecajni,uvek cvrsto na zemlji,ne vole promene,drze se cinjenica ne veruju u rece nego u dela.

MASLINA-MUDROST-vole sunce,toplotu,lepa osecanja,razumni,izbegavaju agresivnost i nasilje,tolerantni,veseli,mirni,pravedni,ali i osetljivi,cesto uobrazeni,nisu ljubomorni,vole da citaju i da su u drustvu obrazovanih.

BOR-IZUZETNOST-vole prijatno drustvo,veoma izdrzljivi,znaju da ugode sebi,aktivni,prirodni,dobri pratioci,zaljubljive prirode,ali i odljubljuju,brzo odustaju,mnogo menjaju,dok ne nadju idealnog partnera kome veruju,pouzdani i prakticni.

TOPOLA-NESIGURNOST-veoma skockani,nedovoljno sigurni u sebe,traze podrsku i prijatno okruzenje da bi se opustili i otvorili,vrlo probirljivi,cesto sami,jako nesigurni,filozofi,umetnici,dobri organizatori,pouzdani uvek,veze shvataju jako ozbiljno.

MUSMULA-CULNOST-sarmantni veseli,nisu egoisti,vole da budu zapazeni,vole zivot,kretanje,nemir,cak i krize samo da se nesto desava,i zavisni i nezavisni istovremeno,dobrog ukusa,strastveni,osecajni,daroviti za umetnost,ne predaju se lako.

ORAH-STRAST-nezavisni,cudni,kontradiktorni,cesto egoisti,agresivni,ali velikodusni,cesto visoko obrazovani,burno reaguju,spontani,neograniceno ambiciozni i zeljni uspeha i slave,nisu fleksibilni,teski i cudni partneri,drugi ih retko vole,ali im se dive,dobri stratezi,veoma strastveni ali i ljubomorni,ne prave nikakve kompromise.

ZALOSNA VRBA-MELANHONIJA-divni,ali puni melanhonije,cesto jako atraktivni,veoma duhovni,vole sve sto je lepo i ukusno,vole da putuju,neizlecivi sanjari,komplikovani,neumorni,iskreni prijatelji,moze da se utice na njih,ali je sa njima tesko ziveti,intuicija im je naglasena,pate zbog ljubavi,tesko prastaju uvrede,potreban im je partner za oslonac u zivotu.

Skitnica

Fatal woman
Starosedelac
Učlanjen(a)
13.11.2011.
Broj reagovanja
875
Horoskop
Ribe
BOR-IZUZETNOST-vole prijatno drustvo,veoma izdrzljivi,znaju da ugode sebi,aktivni,prirodni,dobri pratioci,zaljubljive prirode,ali i odljubljuju,brzo odustaju,mnogo menjaju,dok ne nadju idealnog partnera kome veruju,pouzdani i prakticni. :thumbsup:

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
ZBUN-UKUS-hladna lepota,brinu o izgledu i kondiciji,dobrog ukusa,nisu egoisti,vole disciplinovan i prijatan zivot,od partnera traze priznabje i prijateljstvo,sanjaju o neobicnim ljubavima,nikad zadovoljni svojim osecanjima,ne veruju mnogo ljudima,cesto nesigurni u svoje odluke,ali veoma savesni.

Ovde je kom si - kom sa..... ja i lepota...:laugh: a izgled? šta ja da tražim, imam 63 god. verujem ljudima a da sa savesna jesam...

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
LEŠNIK-IZUZETNOST - šarmantni, skromni, puni razumevanja, ostavljaju utisak na druge, borci za soc.pravdu, u drustvu omiljeni, osećajni, ali komplikovani ljubavnici, iskreni , tolerantni, uvek znaju sta je pravično.

Bio sam nekad, od svega je ostalo da još uvek mogu da šarmiram, da razumem ali ne uvek i da shvatim, da se borim za pravdu, komplikovan jesam, tolerancija se negde izgubila par zadnjih godina, a u društvu sam nekada bio omiljen, kasnije sam bio koristan, a sada su svi zauzeti za bilo kakvo druženje. Sve u rok životne službe.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
kao pravi lešnik, boki, i dalje stoji većina navedenog

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.861
Horoskop
Lav
SMREKA-SIGURNOST-obicno jako lepi,umeju da se doteraju,vole luksuz,dobrog zdravlja,nikako nisu stidljivi,cesto gledaju na druge sa visine,samouvereni,odlucni,nestrpljhivi,vole da uticu na druge,talentovani za svasta,optimisti,cekaju pravu ljubav,sposobni za brze odluke.

Svidja mi se opis....

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.683
Horoskop
Devica
LIMUN-SUMNJA-ono sto zivot donosi prihvataju sa mukom,mrze svadju,stres i posao,ne vole dosadu,ali ni udobnost,blagi i popustljivi zrtvuju se za druge,mnogo talentovani ali sa nedovoljno ambicije,stalno jadikuju i kritikuju,ljubomorni preko granice,ali zato verni.

pravi sam haos :D :D ludnica bre :D

Icy

White Wolfess
Starosedelac
Učlanjen(a)
15.05.2011.
Broj reagovanja
1.116
Horoskop
Jarac
JABUKA-LJUBAV-obicno vitki,karizmaticni,dopadljivi i atraktivni,rado flertuju,avanturisti,culni,uvek zaljubljeni,vole da budu voljeni,verni,nezni,sirokogrudi,talenti za nauku,zive za danas,bezbrizni filozofi sa snagom reci.

Auh! Gotovo da je sve tačno :) Bravo za drveće :):):)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.395
Horoskop
Ovan
Anuška vrati se ;)
Vidim da je danas dolazila. I meni nedostaje, ali... Ja sam je sklonio sa mesta urednika, ona ode na drugi forum gde je moderator i tako... Ovde ima status specijalnog člana. Pomogla mi je kada sam gotovo bio sam na forumu, znam da ju je moja odluka jako razočarala. Stvarno mi je jako žao što nije ovde.

Icy

White Wolfess
Starosedelac
Učlanjen(a)
15.05.2011.
Broj reagovanja
1.116
Horoskop
Jarac
Hmmm @lasta meni kesten liči na tebe. Onoliko koliko sam uspela Tebe uhvatiti na forumu.. liči :)

Vrh Dno