• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Utisak nedelje

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.578
Horoskop
Ovan
Za mene je utisak nedelje da se Olja Bećković vraća na tv sa svojim utiskom. Ko je vlasnik Nove s?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.127
Horoskop
Ribe
Mogu samo da pretpostavljam ili nagađam. Nemam pojma. Drago mi je zbog Olje.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.578
Horoskop
Ovan
Olja Bećković je osoba sa integritetom.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.127
Horoskop
Ribe
Upravo gledam Olju kod Ivana Ivanovića. 😊
... alaj mi je večeras po vOlji...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.578
Horoskop
Ovan
Jedna od retkih koja je svima postavljala teška pitanja. I jedna od retkih koja nije izgubila integritet.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.127
Horoskop
Ribe
Olja je predstavnik intelektualne elite jednog vremena. Na žalost, jedinstveni. Ostala je ovde. Drugi kao što je ona, otišli su odavno.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.127
Horoskop
Ribe
Meni je ona simpatična. I blaga. Ja bi svojim gostima vadila sadržaj želuca pred kamerama. 😎

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.794
Horoskop
Strelac
Da. Ona promoviše dijalog, raspravu, uljudnu razmenu mišljenja... Šteta što je takav diskurs nepojamna stvar za državne funkcionere i javne ličnosti iz "vladajućeg bloka"...
Uopšte, mi smo toliko suštinski podeljeno i netolerantno društvo postali - da dijaloga više nigde i nema. Il se razgovaraju "svoj sa svojim" il' se dernjaju (međusobno se ne slušajući) i nadgornjavaju "ovi i oni"...
Nikako da prebrojim tačno: da l ima dve il' tri Srbije?:zbunjen:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.866
Horoskop
Lav
Sama Olja mi je uvek bila iritantna, ali emisija je dobra i potrebna u medijskom mraku koji vlada Srbijom

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.127
Horoskop
Ribe
mi smo toliko suštinski podeljeno i netolerantno društvo postali - da dijaloga više nigde i nema.
To je toliko poražavajuće tačno. Neverovatno je koliko niko ne želi da čuje tuđe mišljenje. I ljute se ako ga čuju. Ne mislim samo na političku scenu već generalno.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.822
Horoskop
Lav
Dugo se nije pisalo na ovoj temi. Ovaj moj utisak se neće naći na listi kod Olje Bećković.

Istovremeno osećam tugu i bes..

Pre neki dan, u povratku iz grada, sedim u troli 29 i htela ne htela čujem razgovor onih koji su blizu mene.

Trola prolazi pored nekog fast fooda...i čujem rečenicu " Baš bih pojeo jednu pljeskavicu, ne pamtim kada sam je poslednji put jeo"..

Mladić razgovara sa drugom.

I dalje sam pod tim utiskom.

Razmišljam o tom momku koji odavno nije jeo pljeskavicu. I pomalo me grize savest što sam pre nekih desetak dana jela ćevape iz najboljeg fast fooda u naselju.

Onda se setim mog sestrića koji je počeo da radi još u trećem razredu srednje škole, preko omladinske.

Danas studira, a kad ne uči radi na građevinama- ili je potrčko, ili čuva gradilište, negde je na zameni šefa gradilišta a nekad i fizikališe.

Da li bi mogao da radi i taj mladić iz trole ili...

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.462
Horoskop
Ribe
Naravno da bi mogao, ako jedan Danilo Vučić, sin predsednika države može da radi kao fizički radnik, što ne bi mogao i taj mladić?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.127
Horoskop
Ribe
A što misliš da nema pare za pljeskavicu? Možda jednostavno nije dugo jeo pa se uželeo.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.462
Horoskop
Ribe
Možda je postao vegandžija pa sad pati za prohujalim vremenima...

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.462
Horoskop
Ribe
Bojim se da će to ostati nerazrešena misterija

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.822
Horoskop
Lav
Pomislila sam da mladić nema novca jer sve češće viđam u prodavnici ljude koji na kasi vraćaju neke namirnice, jer nemaju dovoljno novca.

Vrh Dno