Utisak nedelje

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Za mene je utisak nedelje da se Olja Bećković vraća na tv sa svojim utiskom. Ko je vlasnik Nove s?

Taca

ona, stara
Član
Mogu samo da pretpostavljam ili nagađam. Nemam pojma. Drago mi je zbog Olje.

Taca

ona, stara
Član
Upravo gledam Olju kod Ivana Ivanovića. 😊
... alaj mi je večeras po vOlji...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Jedna od retkih koja je svima postavljala teška pitanja. I jedna od retkih koja nije izgubila integritet.

Taca

ona, stara
Član
Olja je predstavnik intelektualne elite jednog vremena. Na žalost, jedinstveni. Ostala je ovde. Drugi kao što je ona, otišli su odavno.

Taca

ona, stara
Član
Meni je ona simpatična. I blaga. Ja bi svojim gostima vadila sadržaj želuca pred kamerama. 😎

šufnudla

neprilagođena
Član
Da. Ona promoviše dijalog, raspravu, uljudnu razmenu mišljenja... Šteta što je takav diskurs nepojamna stvar za državne funkcionere i javne ličnosti iz "vladajućeg bloka"...
Uopšte, mi smo toliko suštinski podeljeno i netolerantno društvo postali - da dijaloga više nigde i nema. Il se razgovaraju "svoj sa svojim" il' se dernjaju (međusobno se ne slušajući) i nadgornjavaju "ovi i oni"...
Nikako da prebrojim tačno: da l ima dve il' tri Srbije?:zbunjen:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Sama Olja mi je uvek bila iritantna, ali emisija je dobra i potrebna u medijskom mraku koji vlada Srbijom

Taca

ona, stara
Član
mi smo toliko suštinski podeljeno i netolerantno društvo postali - da dijaloga više nigde i nema.
To je toliko poražavajuće tačno. Neverovatno je koliko niko ne želi da čuje tuđe mišljenje. I ljute se ako ga čuju. Ne mislim samo na političku scenu već generalno.

Vrh Dno