• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Utisak dana

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.688
Horoskop
Ribe
Pa ono jes, a kada ja pomenem Belog obruši se ceo forum na mene, kao dečko nije „dovoljno dobar“. Ništa onda, eto nam ga Nikola Lazić. Uzdravlje! 😎

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.613
Horoskop
Strelac
VEC_6159_1-01a-1024x683.jpgIspred ulaza u zgradu nekada Glavne železničke stanice u Beogradu.
Na pitanje zašto postoji jaz između platoa na novootvorenom trgu i ulaza u zgradu nekada Glavne železničke stanice (koja će postati muzej nečega), očajni, ali beskrajno duhoviti Beograđani odgovorili su da će tu verovatno biti šanac sa krokodilima i pokretnim mostovima 🤣
Humor nas je spasio, njemu hvala!

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.688
Horoskop
Ribe
Koliko sam shvatila, kanal je posledica nedovršenih radova na nivelaciji trga i trebalo bi da bude rešen.
Ali opet, to su sve nebitne zamerke, prepucavanje dve podjednako pogrešne političke grupacije.
Ne ložim se na to.
Sve čekam neka suštinska pitanja i rešenja, preokrete i zaokrete,ali niko ne postavlja ta pitanja.
Nego uvek neki spomenici, kaldrme, ploče...koga briga?
Kaće bre žene da idu u punu penziju sa 50 godina, to mene interesuje!

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.688
Horoskop
Ribe
Za danas bi izdvojila postarijeg Cigu koji luta po Brodogradilištu verovatno u potrazi za nečim što je bakrasto i ima koju kilicu da se ovajdi. Snimi mene kako sedim na ladnom betonu 😳😳 i pušim ko gušter na suncu. Obilazi oko trafoa u nadi da se to bakrasto nalazi baš iza ćoška i kaže mi:" Sele, ladno ti je tako, uzmi tamo karton, eno ima, pa sedi!"
Meni bilo milo što neko na ovom belom svetu brine da li mi je hladno i udobno.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.688
Horoskop
Ribe
Današnji dan je obeležila moja misija da obezbedim besplatne udžbenike za svu decu u školi preko onog sajta o kome sam već pisala.
Oduvali su me ko maslačak.
Pouka:
On je politička pretnja i najlepša ideja je okarakterisana kao "pokušaj ucene direktora svih osnivnih škola." SNS direktora. U pravu si sve @Stemis , ovo je dno dna.
Motivacija:
Vrlo su svesni da neće još dugo.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.688
Horoskop
Ribe
Bila u SUPu da promenim adresu. Popunila obrasce, uplatila taksu, ponela sve što mi treba. Naravno, fali mi jedan papir.
Neuspesi se nižu ali džaba im, ne radim do srede! 😍

Vrh Dno