Utisak dana

Taca

ona, stara
Posle puuuuuuuuuuuuunoooo godina na mestu gde se snimao Underground (Podzemlje) i Crna mačka - beli mačor....sećate li se? :)

1.JPG
2.JPG
3.JPG
...samo prašina, mir i tišina...lepi plavi...i svinje. Ništa bez svinja... :D

Beba

Poznata ličnost
Uvek postoji nešto važnije i od mesta gde si, i od onoga što ova divna Petrovaradinska tvrdjava daje, to je PRIJATELJSTVO. Naravno da dopunim prethodni post mojim utiscima:)

Moj utisak dana malo kasni iz tehničkih razloga...to smo rešili pa evo mojih utisaka...
Zaljubljeni katancom stavljaju pečat na svoju ljubav:)

IMG_20170803_193623.jpg

Njihova predivna krempita je dobila sasvim novi oblik...ne smeta izuzetno je ukusna i evo je,
IMG_20170803_210614.jpg

Divan je moj voljeni grad Novi Sad i iz ove perspektive,
IMG_20170803_195234.jpg

Shesau_

Poznata ličnost
Divnooo :) Ovih dana cu u Novi Sad. Rekoh muzu da moramo ici na krempitu po preporuci <3 Samo malo da prodje ova vrucina. Mnogo volim Novi Sad,lepe uspomene me vezu za njega :rolleyes:

maki

Nindža
Previse utisaka....tesko je stavljati tacku na mnogo zivota za godinu dana....slagati pasivu koja je za pukog posmatraca samo gomila papira, a ja u svakom papiricu vidim coveka....vidim zivot....vidim porodice....

maki

Nindža
Ne kaze se dzabe da kad Bog jedna vrata zatvori druga odskrine....pitam se sta je iza tih odskrinutih vrata....strah me....po prvi put u zivotu me je strah....strah od buducnosti....ma to je normalno u ovim godinama....normalan strah od i pred nepoznatim....samo budala nema strah od toga....
Sad razumem stare ljude....

Beba

Poznata ličnost
O da taman ko naručena tema...sinoć odem na trening i oko mene najviše mladih ili mladjih, priča o književnosti i priča jedna mlada žena koja je živela nekoliko godina u Moskvi kako voli ruse, njihove pesme, jezik i sl. i ja volim zaista. Dalje nastavljaju druge kako vole Dostojevskog ...koje knjige, i ispade najviše "PONIŽENI I POTLAČENI"...:D

Beba

Poznata ličnost
Puno pišemo o prijateljstvu, pravom...a u stvari tako ga malo ima, ma ne može biti svako pravo...kako kažu ne idi srcem, ne vezuj se previše. Istina!!! Danas je takav dan...pa ok!

Vrh Dno