• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Umro je Pele

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.827
Horoskop
Ribe

Preminuo najbolji fudbaler sveta: Pele otišao u 83. godini​

0133619_pele_400.jpeg

Najbolji fudbaler svih vremena, čuveni Efson Arantes dos Nasimento Pele, preminuo je u 83. godini života.

Legendarni brazilski fudbaler preminuo je nakon dugogodišnje borbe sa rakom debelog creva.

Iako je operacijom uklonio kancer, metastaze su se kasnije pojavile na drugim organima, U poslednjih mesec dana zdravstveno stanje mu se pogoršalo, a u bolnicu je primljen 29. novembra.

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
165
Horoskop
Škorpija
Mnogo mi je zao,jer je on za mene najbolji igrac za sva vremena.Neka mu je vecna slava i hvala mu na lepim driblanjima i datih golova.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
I ja smatram da je najveći. Najviše titula svetskog prvaka i najviše datih golova.

Vrh Dno