• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

U Zrenjaninu održan četvrti protest za vodu

" U Zrenjaninu je večeras održan četvrti protest za vodu u organizaciji neformalnog udruženja Zrenjaninska akcija.

Bila je to još jedna vožnja ulicama grada, u kome je voda za piće zabranjena od 2004. godine i čiji građani ne znaju kada će njihovim slavinama poteći ispravna voda.

Aktivista Mišo Živanov poručio je da građani do sada nisu dobili nikakve odgovore na pitanja u vezi sa postrojenjem za preradu vode i daljim koracima na rešavanju ovog gorućeg problema. "

Nastavak OVDE

Od 2004. godine ovaj grad i njegovi žitelji nemaju ispravnu vodu. Meni uopšte nije jasno kako ti ljudi tamo žive, da li za sve kupuju flaširanu vodu?

Zašto nijedna vlast od 2004. do danas nije rešila ovaj veliki problem?

Da li biste se vi organizovali i bunili ukoliko nemate vodu 2-3 meseca, npr?

Ja znam da bih se bunila.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.741
Horoskop
Strelac
U Zrenjaninu je bar transparentno: nema vode. Ja se bojim da je gore nama koji, kao, imamo vodu, ali sudeći po kamencu koji stvara u mojim šerpama i čašama - vrlo nezdravu. Ja odavno koristim bokal sa filterom, česmovaču ne pijem ič.
O vazduhu je bespredmetno i da pričam...Iskreno, ne znam kome je gore - njima ili nama.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.035
Horoskop
Ribe
Njje loša ideja, ali ko bi kupio njihove stanove/kuće?
Nije fora da ih nekome prodaju, onda bi unesrećili tog nekog i opet usrećili gradske vlasti. Ne. Nego uzmu ktedit, nekretninu stave na hipoteku, kupe nešto negde drugde i ne plaćaju kredit. Jednim udarcem duplo zeznuta država. ❤️

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.776
Horoskop
Lav
Taco, ali svakako moraju da plaćaju kredit...mada..ukoliko ne plaćaju uzimaju im taj stan-kuću u Zrenjaninu.

Da li postoje još neke pravne posledice pored uzimanja nekretnine koja je pod hipotekom?

U svakom slučaju, meni je i dalje nestvarno da toliko godina ti ljudi nemaju ispravnu vodu.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.035
Horoskop
Ribe
Da li postoje još neke pravne posledice pored uzimanja nekretnine koja je pod hipotekom
Naravno da imaju. Naša država štiti banke od svojih građana. Ako uzmemo u obzir da su ovde sve strane banke franšiza, to nam govori dovoljno o tome ko su vlasnici franšize i koliko su bliska familija sa vlasti.

Vrh Dno