TV kanali

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.059
Horoskop
Ovan
Ovih dana za praznike sam se nagledao filmova na Red TV. Izgleda da su imali filmski maraton, jer koliko vidim oni nisu filmski kanal. Ne znam pouzdano, buduci da ne gledam Mitrovicevo smece od programa. HBO daje jedno te isto, i uglavnom fantasy filmove, i realno su preterali. Previse repriza, takodje...

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
1.032
Horoskop
Ovan
Stemiško ja zato sve na netu gledam biram kad hoću i šta hoću da gledam i to je to :smug:

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.489
Horoskop
Strelac
E, da mi nisi rekao za Red, propustila bih danas dobar film. Ovako, odgledah Notebook, film iz 2004. godine, lagan i adekvatan za vikend i praznik.
Hvala Stem :)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.059
Horoskop
Ovan
Žao mi je što nisam ranije napisao, jer su do Božića imali filmski marator sa odličnim filmovima.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.489
Horoskop
Strelac
Ionako sam se priheftala za HGTV; svi drugi kanali su mi dosadni spram njega

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.567
Horoskop
Lav
Ja takođe ne znam koji je to HGTV, za Red kanal znam, ali mislim da ga nema u SBB ponudi.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.489
Horoskop
Strelac
"Dedicated to the love of home" 🙂

Silno me zabavlja to renoviranje trošnih kuća, rišenje zidova, ubacivanje prozora, potraga za kućama koje se uklapaju u budžet i želje mladih parova (naročito je zanimljivo kad on i ona imaju dijametralno različite ukuse 😆), pravljenje bazena (ne biste verovali šta mogu sve da naprave), cene stanova i kuća na Havajima, Maldivima, obalama jezera...
Pri tom je zanimljivo pratiti kupovnu moć različitih društvenih grupa (najzanimljivije mi je da pratim ukus, platežnu moć i želje "afroamerikanaca" i njihovu potrebu za kupovinom i adaptacijom kuća u kolonijalnom stilu)... Sve u svemu, to mi je jedini izvor zabave na TV

Vrh Dno