• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Tumori - koliko smo hrabri za život?

pesakvremena

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.08.2016.
Broj reagovanja
827
Horoskop
Jarac
@Stemis tako je. Igraju se, daju lekove odokativno, bez prethodne analize... nažalost, meni se tako nešto desilo pre 20 god. kad mi je ruka otekla preko noći, ujutru otišla kod lekara i naravno, dobila pogrešnu terapiju... prepisala mi je lekove protiv reume, a meni pet vena bile zakrčene, ispunjene nepreglednom trombotičnom masom... posle pet dana ispijanja lekova protiv reume, meni je bilo gore nego prvog dana... odem kod drugog lekara, pošalje me hitno da dam krv, dobijem injekciju i sutradan, kad su stigli rezultati, pošalje me u bolnicu na vaskularnu hirurgiju... tamo su mom suprugu rekli da je bio u pitanju jedan dan da li da ostanem živa ili ne... ma, strašno... eto... ajde što su meni pogrešili dijagnozu, ali da se to ponovi i sa mojom ćerkom, ne mogu da verujem... a u porodici imam još takvih primera...

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.262
Horoskop
Ovan
Ovo su teške i bolne stvari.
Prošla sam kroz jednu od teških bolesti, meni sada davne 2010, želim da je zaboravim bez obzira što sam sama kriva . Nemarna, preko puta posla dom zdravlja i sve što treba a čovek uvek misli ma neće mene!
Ipak , bez obzira na različita iskustva sa lekarima, kontrolisati se što češće, insistirati!
Znam , da kada je dete u pitanju, sve mnogo teže preživljavamo,ali kuda se okrenuti nego njima opet. Vrzino kolo!

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
A posto toga nikada nece ni biti kod nas, tesko nama, dok ne dobiju status sluzbenog lica.
Naravno, jer niko nije prijavio svoj slučaj nadležnima. Čak ni kada je u pitanju život dece, niko se ne žali na loš tretman kod lekara. U mnogim slučajevima sami smo krivi. Da je neko prijavio nesavesnog lekara, taj ne bi dobio priliku da unesreći još nekoga.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Naravno, jer niko nije prijavio svoj slučaj nadležnima. Čak ni kada je u pitanju život dece, niko se ne žali na loš tretman kod lekara. U mnogim slučajevima sami smo krivi. Da je neko prijavio nesavesnog lekara, taj ne bi dobio priliku da unesreći još nekoga.
Da, samo sto nesavesnost treba dokazati u ovoj drzavi. Ako ima 5 pravnosnaznih presuda o nesavesno lecenju, pojescu ih.

Vrh Dno