Trepavica

Beba

Poznata ličnost
Član
Divno...imaš svoj kutak, iskoristi ga a i mi ćemo ga zaposedati:laugh:
Pa, šta da ti kažem, ostani sa nama dugo, ja odavde... kod nas kažu pravac "sedmi reon" /malo crnog humora/:D
Hajde da ispravim malo ovu moju glupost:genije:13620972_2049429195282720_5286526111274528726_n.jpg

Poslednja izmena:

Taca

ona, stara
Član
Joj:oops: Prerano je, ovakav kutak se treba zaslužiti:sick:
Što znači da si zaslužila. ;)
...slike... vrlo se jednostavno postavljaju, najbolje je da se nalaze na tvom računaru ili mobilnom telefonu. Kada klikneš na polje za odgovor ili unos texta, dole desno, ispod polja, imaš opciju "dodati datoteke". Klikneš, izabereš datoteku sa kompa. Kade se očita, izabereš opciju pored male sličice koja se pojavila da li želiš punu sliku ili manju verziju. Objaviš odgovor (i dodaš text po želj). Kada probaš, videćeš da je vrlo jednostavno. Ovde ti je link do teme gde možeš da vežbaš postavljanje slika. Ako ne ide, pomoć je zagarantovana. ;)

https://caskanja.net/threads/test-poruka-brljaonica.1635/

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Kako da je dodas, izaberes punu sliku... inace, klikom i na ovu moze se videti u vecoj dimenziji. :)

Trepavica

Novajlija
Hvala,
Ma to sam pokupila tuđu ideju i sebi izradila, često kradem tuđe ideje i u tome uživam :roflmao: Pogotovo zimi:unsure:

Taca

ona, stara
Član
Možeš i ovako ako ti se dopada. To sam pravila za jednu priliku, ideja je moja, slobodno se posluži. :)

cvetici.jpg

Taca

ona, stara
Član
Trepuškice, srećan ti rođendanko! I ne, neću ti pokloniti maskaru, :D za tebe oprema za plovidbu, da ceo svet oploviš i vratoš se ćaskalicama. :kiss:

telescope.jpg

Vrh Dno