• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Trenutno...

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Trenutno se osećam..nekako bezveze..Sivo, kao ovo vreme napolju..

Jedva čekam pravo proleće!
Pravi horor od vremena...
Gledam u gomilu sudova za pranje, gomilu odevnih stvari za peglanje, gomilu seminara za čitanje...i ne radim ništa 😕
Ako je definicija depresije "dugotrajna izražena volja za ništa", onda prepoznajem i potvrđujem sopstvenu dijagnozu...

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Trenutni osećam da će da me stegne kičma a verovatno i teža upala mišića.
Odem danas kod kume a ona ima centralno grejanje na drva. Proba da ubaci neka dva panjića ali ne mogu da uđu u peć za malo. Izađe njen klinac napolje da ih preseče, inače dete vanserijski student mašinva, sve moguće stipendije, bla, bla, bla... Ali Beogradski studenti ne znajz da cepaju panjiće pune čvorova. I gledam ga tako kroz prozor kako tuče bez veze po drvetu, iznerviram se, izađem napolje, otmem mu sekiru i krenem sa osnovnom obukom level početnik. "Ne tuci po sredini nego okidaj krajeve...ne tako nego po ivici...ne po čvoru..."
I mlatimo mi tako onim tupim sekirama sigurno sat vremena, jedva odvalismo malo ivice. Kada sam skroz onemoćala, preznojila se, drmnula me promaja, ostarila 10 godina, setim se da kući imam neka isečena drva kada smo krčili dvorište. Sednem u kola, natovarim gepek, istovarimo ona drva da imaju šta da lože i odma zovem majstora za centralno da je preveže na plin.
Naravoučenije dana - lakše je plaćati račune nego cepati drva.
Naravoučenije No. 2 -
Šta ih uopšte uče na tom faksu kad ne zna da naoštri sekiru?
Naravoučenije No. 3 -
Ko te terao uopšte da izlaziš kada je napolju kiša i bljak?....

sv1ruljko

Novajlija
Učlanjen(a)
18.04.2021.
Broj reagovanja
0
Horoskop
Devica
Trenutno slušam ambijentalnu muziku i zvukove da bih izbegao česte napade ankcioznosti :/
Ima razum od ove kiše da izgubim :D ali deluje ponekad

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Trenutni osećam da će da me stegne kičma a verovatno i teža upala mišića.
Odem danas kod kume a ona ima centralno grejanje na drva. Proba da ubaci neka dva panjića ali ne mogu da uđu u peć za malo. Izađe njen klinac napolje da ih preseče, inače dete vanserijski student mašinva, sve moguće stipendije, bla, bla, bla... Ali Beogradski studenti ne znajz da cepaju panjiće pune čvorova. I gledam ga tako kroz prozor kako tuče bez veze po drvetu, iznerviram se, izađem napolje, otmem mu sekiru i krenem sa osnovnom obukom level početnik. "Ne tuci po sredini nego okidaj krajeve...ne tako nego po ivici...ne po čvoru..."
I mlatimo mi tako onim tupim sekirama sigurno sat vremena, jedva odvalismo malo ivice. Kada sam skroz onemoćala, preznojila se, drmnula me promaja, ostarila 10 godina, setim se da kući imam neka isečena drva kada smo krčili dvorište. Sednem u kola, natovarim gepek, istovarimo ona drva da imaju šta da lože i odma zovem majstora za centralno da je preveže na plin.
Naravoučenije dana - lakše je plaćati račune nego cepati drva.
Naravoučenije No. 2 -
Šta ih uopšte uče na tom faksu kad ne zna da naoštri sekiru?
Naravoučenije No. 3 -
Ko te terao uopšte da izlaziš kada je napolju kiša i bljak?....
Mene cepanje drva opušta. :)

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Trenutno sumiram utiske o protekloj nedelji, tj. sve svoje pogrešne poteze u samo pet radnih dana. Govorila sam kad je bilo bolje da ćutim i ćutala kad je trebalo reagovati. Jedan mejl sam poslala na pogrešnu adresu, pozvala sam pogrešnu grupu na online meeting, zaboravila godišnjicu braka kumovima, dala sam jedan neostvarljiv poslovni predlog...i, uopšte, zabrljala sam gde god se moglo zabrljati.
I sad se pitam: da li sam konačno, neporecivo i trajno s uma sišavša?

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
i, uopšte, zabrljala sam gde god se moglo zabrljati.
Sada ti preostaje samo još da sve oko sebe ubediš da si baš tako htela, da je sve to deo velikog istraživanja o reakcijama ljudi na neočekivano, i naravno, da čestitaš sebi na uspešnoj nedelji! Nemoj ja da te učim! 🙄😂

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Razmišljam koju bih temu mogla ovde da otvorim, a da bude zanimljiva..

Ela

Novajlija
Učlanjen(a)
31.08.2021.
Broj reagovanja
12
Horoskop
Rak
Razmisljam o obavezama koje me danima strpljivo cekaju, a ja ih ignorisem i ostavljam za (neko)sutra.
I razmisljam o tome kako mi je tesko palo sto sam iz tridesetih (osecala se mladom do 39.) usla u cetrdesete (osecam se kao da sam vek navrsila🙄).

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
857
Horoskop
Vodolija
Наши родитељи су били у најбољим годинама, када су били у четрдесетим. Ми смо некако уморнији и са мање снаге.

Ela

Novajlija
Učlanjen(a)
31.08.2021.
Broj reagovanja
12
Horoskop
Rak
Tacno tako!

Trenutno pijem kafu, u miru i tisini, trenutno mi bas tako prija.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
857
Horoskop
Vodolija
Trenutno se davim od kijavice, ali i od emocija što su naše odbojkašice pobedile! Bravo devojke!

Vrh Dno