Titule na forumu

Da li smatrate da forum treba određenim članovima dodeljivati specijalne titule?

• Da

• Ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ponovo pokrećem ovo pitanje. Evo i zašto: kao što znate, neki članovi imaju titule Specijalnih članova, neki VIP. Ostali dobijaju titule prema broju poruka. Pitanje za vas je, ali najiskrenije molim, i pre svega želim da se izjasne oni koji imaju specijalne titule, da li smatrate da je dobro imati ih na forumu. Postaviću i anketno pitanje, ali bih voleo i da svako iznese svoj stav. Glasanje u anketi biće vidljivo, odnosno, omogućeno je da se vidi kako je ko glasao. Ja neću glasati, jer je meni svejedno, suština je da vi odlučite, a ne ja.
Takođe, molim vas da postavite ideje koji nazivi da stoje ispod imena članova koji nemaju te specijalne titule. Recimo: Tek registrovan, Novajlija itd.

Poslednja izmena:

Skitnica

Fatal woman
Kolonista
Evo ja sam prva glasala.Ja jesam za to.Mada meni licno to nista ne znaci.Ali ima ljudi koje ovde svaki dan vredno pisu i trude se da ovaj forum obstane pa neka imaju oni nesto od toga. :)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Evo ja sam prva glasala.Ja jesam za to.Mada meni licno to nista ne znaci.Ali ima ljudi koje ovde svaki dan vredno pisu i trude se da ovaj forum obstane pa neka imaju oni nesto od toga. :)
Glasaj u svoje ime, a ti drugi neka se izjasne. :) Ne treba biti lazno skroman, zna se ko je ovde koliko, koliko piše... I nema potrebe da se prave lažno skromni.
Ponavljam, predložite neku forumsku titulu.
I za kraj, tako sam napravio anketu, da i ja ne mogu videti rezultat dok ne budem glasao. Baš sam genije!!! :banghead: Ok, glasaću i ja ali na kraju, da bih video kakva je odluka većine. :)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Setih se nečega... Postoji i opcija (nekada je bila i aktuelna da svi članovi imaju status člana, bez odrešivanja titule. Dakle, svima je pisalo ispod imena Član, za razliku od urednika. Naravno, uvek postoji mogućnost da član sebi odredi vlastitu titulu, kao što sam ja sebi.

T

Tihi Don

Gost
Ovaj forum je vredan paznje jer ga cine izuzetni ljudi, bio sam na dosta foruma koje i danas posecujem,ali ovoliko kvalitetnih ljudi na jednom forumu nisam sreo.
Glasam za predlog pera u kosi
Glasao za
I ja sam sebi odredio, mada bi voleo neko indijansko ime to mi je vrlo simpaticno.
I gospodine urednice ja cu vas i dalje zvati decko sa perom u kosi i nikakio drugacije pa sve i da se naljutite, isto tako i alfaromea zvacu brm-brm pa nek se i on naljuti

Poslednja izmena od urednika:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Dobra atmosfera, malo reda (pravila ponašanja) i naravno da moraju ostati samo kvalitetne i dobre osobe. Hvala na komplimentima u ime svih i naravno i u tvoje ime, jer si i ti deo tog kvalitetnog tima. :)

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Domorodac
Ne vidim zašto bi iko imao titulu na forumu??? Pa nije ovo poslanička grupa ili Britanski dvor !? Svi smo članovi i doprinosimo onoliko koliko nam prija i koliko želimo. Šta će se promeniti ako imam titulu? Šta će se promeniti ako nemam titulu? Ništa!! Takvo moje mišljenje je takođe i moj životni stav, kao i na forumu, tako i u životu nemam nikakav "respect" prema autoritetima, za mene su svi ljudi od krvi i mesa, cenim svakoga prema njegovoj kulturi, šarmu, duhovnoj lepoti. Sve titule sveta to ne mogu da promene.

Nemojte da mi zamerite na mom stavu, ako makar jednome na ovom forumu to znači, neka ostane ;)

Džudi72

Neobaveštena
Domorodac
PS. Ipak da dodam nešto..

Možda titule privuku nove članove da budu aktivniji, mada ja vidim da su već aktivni. Drago mi je što im se sviđa naš forum.
Predlog za potpis ispod nika:

do 10 postova - tek stigao

do 100 postova- ćaskalica

od 100 pa na više - domaćin- domaćica

Ili Car i Carica- preko 100 postova..

Beba

Domorodac
Domorodac
U svakom slučaju zbog mog statusa, tj. titule na ovom forumu mi je neumesno ili da kažem nezahvalno da kažem kako mi to ništa ne znači, a ,,neko,, mi ga je dao!
U principu mislim da što se tiče aktivnosti na forumu titula ništa ne znači. Znam da forumu znači da ima što više registrovanih članova i da su aktivni . Isto tako znam da sam na forum došla zbog sebe, zbog onoga što volim ili bilo kog drugog razloga a moja aktivnost je svakako odraz nailaska na dobar tim, na dobre ljude sa kojima imam šta da pričam,komentarišem, sa kojima mogu da budem na forumu a da ćutimo, sa kojima slušam odlučnu muziku, pišem ili čitam divnu poeziju , prozu...
Glasanje sledi...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
OK. Vecina je da ostanu specijalne titule. Međutim, imam ideju da umeste dve (VIP i Specijalni član), bude jedna - Domorodac. Titule ce dodeljivati urednistvo po kriterijumu - aktivni član i kvalitet pisanja, ne kvantitet.

Beba

Domorodac
Domorodac
Hahahahahaha.... našla sam sebi avatar kako bih bila pravi predstavnik domorodaca, dok ova savremena mlada, srećna devojka sa sadašnjeg avatara nekako odudara od titule-domorodac:roflmao::roflmao::roflmao:

Beba

Domorodac
Domorodac
Ne, ne Tihi, polako...nećemo trčati pred rudu...jer nadam se da neću morati, sva ta domorodačka obeležja, oskudna odeća, probušen jezik, nos i sl. :o