Tetovaza i pirsing

helsing

Poznata ličnost
Član

Meni se ova tetovaza najvise s idja. Ima nesto u njoj da ne mogu pogled skloniti. Bas umetnicki rad

maki

Nindža
Član
Zanima me,kako bi ste reagovali da vam dete dodje kuci i pokaze uradjenu tetovazu povecu naravno ili s mindjusicom u nosu,usni,obrvi...?
Preživela :D.....uvod je bio ,,Mama, moram nešto da ti pokažem.,, te počeo zadizati majcu, a ja počela da zelenim jer sam pomislila da ima ožiljak od noža. Kako izađe na vidik tetovaža na prsima, ispod leve ključne kosti, tako mi pade kamen sa srca, reko, ako si i nek si živ i zdrav....a šta drugo reći čoveku od 28 godina :)

simpleman

Novajlija
Nadam se da sam postavio ovu temu na pravom mestu, ako nisam neka me odgovorni urednik ispravi.Tetovaže volim videti na drugom a i sebi priuštim ponekada neku,onako u nekoj specijalnoj prilici.Jesam malo stariji ali se ne osećam tako a bitno je kako se čovek oseća;),barem tako kažu.Inače ovako malo veće tetovaže dobro pokrivaju staračke pege:).Juče sam sebe častio jednom pa eto da se pohvalim! Kakvo je vaše mišljenje o tetovažama?

Prilozi

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Spojene su više tema o tetovaži.
Lepo izgleda ta tattoo, ali ja to ne bih mogao da uradim sebi. Dopadaju mi se neke, ali na drugima.

Vrh Dno