Tetovaza i pirsing

Danka

Novajlija
Član
Zanima me,kako bi ste reagovali da vam dete dodje kuci i pokaze uradjenu tetovazu povecu naravno ili s mindjusicom u nosu,usni,obrvi...?
Ja sam bila dete koje je došlo kući sa pirsingom na usni bez prethodnog znanja roditelja da ću to uraditi. Trebala sam za dva meseca da napunim 18 i nisam mogla više da čekam i molim - to je trajalo već jedno dve godine. I na kraju smo svi to preživeli. Bilo je naravno drame i vikanja i plakanja, ali pustiše me nekako u nadi da je samo faza i da ću brzo skinuti... 11 godina kasnije i dalje imam pirsing na usni :laugh:

Danka

Novajlija
Član
Još uvek :) Pa majka me na svaka dva-tri meseca pita kada ću više da skinem taj pirsing :roflmao:

Beba

Poznata ličnost
Član
Možda jednog dana kada naidješ na nekog kome to smeta a tebi njegovo mišljenje znači...Možda...

maki

Nindža
Član
Zanima me,kako bi ste reagovali da vam dete dodje kuci i pokaze uradjenu tetovazu povecu naravno ili s mindjusicom u nosu,usni,obrvi...?
Preživela :D.....uvod je bio ,,Mama, moram nešto da ti pokažem.,, te počeo zadizati majcu, a ja počela da zelenim jer sam pomislila da ima ožiljak od noža. Kako izađe na vidik tetovaža na prsima, ispod leve ključne kosti, tako mi pade kamen sa srca, reko, ako si i nek si živ i zdrav....a šta drugo reći čoveku od 28 godina :)

Vrh Dno