Tetovaza i pirsing

dusicaa

Suspendovan nalog
Zanima me,kako bi ste reagovali da vam dete dodje kuci i pokaze uradjenu tetovazu povecu naravno ili s mindjusicom u nosu,usni,obrvi...?

beauty

Poznata ličnost
Član
Sreca moja pa moje dete ne voli tetoaze i pirsinge, inace ne znam sta bih radila da zeli to da uradi, ne znam nacin kako bih je odgovorila od toga. Cerka mojih prijatelja to voli i sva se izbusila, ima nekoliko rupica na usima, ima pirsing i na pupku. Ona ima 19 godina i kaze da sama odlucuje o svom telu. Istina, punoletna je i sta covek da prica kada ona jednostavno reci roditelja ne zeli da cuje.

dusicaa

Suspendovan nalog
Za mene bi to bio sok.Mada sam vise nego sigurna da tako sto necu doziveti jer smo ucili i naucili sinove da za svaku bitnu odluku" tri put mere jednom seku",a da uvek konsultuju nas,jedine prave prijatelje na svetu.I zaista sam srecna sto se toga pridrzavaju.
Preziru pirsing,tetovaza im nije mrska na tudjem telu ali je ni jedan ne zeli. Hvala im do neba...:roflmao:

Habibi

Član partije :P
Član
Volim i jedno i drugo i apsolutno nemam ništa protiv toga...naravno dokle je sve u granici normalnog...Tetovaža bilo da je na ženskom ili muškom telu je jako sexy detalj (opet kažem da nije pretrpano i bez ukusa)...pirsing mi se dopada samo na pupku...
Ako mi jednog dana moje dete kaže da želi da uradi nešto od toga,ja bih mu objasnila prednosti i mane svake promene na telu...al mu nebih zabranjivala...

saska

penelopa
Član
moj mladji sin ima tetoviranog strelca na butini,nije veliki i mnogo je dramio da to istetovira.meni se nije dopadala ideja a onda je otisao sa ocem na more i ovaj mu je dozvolio,tim pre sto i moj muz ima tetovaze.meni se ne dopada,mislim da je prolazna moda i da ce se pokajati.starijem ne pada na pamet da se -zigose-kako on kaze i odvratno mu je,a tek pirsinge da ne pominjem.gledao je kako ruzno izgleda ta rupica vremenom kad se koza opusti i ona se uveca.vidim da i ovaj mladji nosi sorceve i bermude koji pokrivaju tetovazu,ne kaze da se pokajao,ali je ne pokazuje kao ranije.

dusicaa

Suspendovan nalog
Zapravo je o tome rec,sto verujem da se kad tad pokaju svi oni koji su u jednom trenutku rekla bih slabosti dozvolili sebi taj "luksuz".
Moram priznati da mi je tetovaza kod vaterpolista simpaticna,nekako mi uz njih jos i ide...:roflmao:..no opet sam srecna sto moj sin nema zelju za tim..:laugh:

Habibi

Član partije :P
Član
Sve je stvar ukusa i naravno gde se taj detalj nalazi,ako bih se ja tetovirala to bi onda bilo na nekom mestu koje se kasnije nebi videlo,hoću reći sa godinama idu i drugi stilovi oblačenja šta je u mladosti bilo razgolićeno to se kasije pokrije garderobom...Moja tetovaža bi bila medju plećkama...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Te stvari ne podnosim. Svašta sam u životu radio, probao, ali nikada nisam probao nikakvu drigu, niti mi je padalo napamet da se tetoviram. Deca su mi mala, još uvek to ne mogu ni da zamislim, ali ja sam već razgovarao na tu temu sa njima i nadam se da će me poslušati.

tamarishka

Vila dobrila
Član
Ne volim ni pirsinge ni tetovaze... Mada, moram priznati da nekad mi neka tetovaza na nekome izgleda simpaticno... Nadam se da necemo voditi bitku na tu temu kad odraste....

E vako, ja imala pirs na uhu, i na usni (preko cele donje usne, onako na sredini (stavicu vam sliku kasnije). Imala sam privremenu tatu (od kane) svidela mi se.. lepa je bila. Meni je mnogo znacilo to sto je pisalo. Ali nije to za mene. Pirsing na usni je bio jako super, makar meni. Ovaj na uhu, sam skinula iz razloga sto mi organizam nije prihvatio to, i bolelo me je na dodir. Ali zaista, ova preko usne je ♥ pewam....JPG slika ima nekoliko godina.. vise nemam taj pirs.. ali eto.. da vidite :D (inace pevam na slicici hahaha )

Njavica

Dreamer.
Član
4 pirsinga i ne zaustavljam se... mada cu pokusati da izbegnem pirsinge na licu, ostaje ipak oziljak, koliko god neprimetan znam da bi mi danas sutra smetao.... :shy:

khm khm, za ostale ne znam koliko je pametno ali evo jedna slicica mojih beba.... :D

Njavica

Dreamer.
Član
Ne garantujem jer mi se jedan pirsing na licu mnogo svidja, ali otom potom :D
hehe Jasna veruj mi kod nas je to tabu tema i dalje, nebitno koliko ko godina ima...pogotovu pirsinzi tela....