Tekstovi

• Začetnik teme Tihi Don
  • Datum pokretanja

Beba

Poznata ličnost
Član
Rekao je ženi da kreće na pecanje. Ali, ona je posumnjala u njegove reči… i bila je u pravu.

Žena je posumnjala da nešto nije u redu, kada je njen muž sa svojim šefom iznenada rešio da krene na pecanje. Rešila je da to proveri na mudar način…
Muž zove svoju ženu kući telefonom i kaže:
„Draga, idem na pecanje sa šefom i njegovim prijateljima. Nadam se da ću dobiti povišicu. Možeš li mi spakovati odeću za nekoliko dana? Ne zaboravi štap, i sav pribor za pecanje. Krećemo sada iz kancelarije, ali skoknuću do kuće da pokupim stvari. Da, još! Spakuj mi, molim te, i moju novu plavu svilenu pidžamu.“
Ženi se javila sumnja u vezi ove priče o pecanju, ali molbu muža je, naravno, ispunila. Nakon nekoliko dana, muž se vratio, umoran, ali zadovoljan.
Žena je odmah upitala, kakav je bio ulov.
„Ma, dobar je, dosta smuđa, deverika, pa čak, i par štuka! Ali… zašto mi nisi spakovala moju svilenu pidžamu? Zamolio sam te… “

„Sve sam uradila kako si i rekao.. Tvoja pidžama je bila u kutiji sa priborom za pecanje…“

T

Tokunaga

Gost
Evo primera kako je važno dobro popuniti vašu poresku prijavu:

Na pitanje:
"Koliko osoba izdržavate?" jedan građanin je odgovorio:

1.. 50.000 ilegalnih imigranata
2..2 miliona nezaposlenih
3..9.000 kriminalaca raspoređenih u 25 zatvora
4..250 kretena u Parlamentu i
5..celu Evropsku komisiju

Poreska uprava mu je vratila prijavu uz obrazloženje da je njegov odgovor "neprihvatljiv".

Građanin ih onda upitao:
"Zašto, zar sam nekog zaboravio?"

T

Tokunaga

Gost
Budite oprezni pri vožnji pod uticajem alkohola!
Sinoć sam bio na nekom slavlju.
Znajući da sam prekoračio granicu, odlučio sam da ostavim svoj auto pred kafanom i da se odvezem kući autobusom.
Došao sam do policijske kontrolne tačke.
Već su izvlačili napolje više vozača i davali im alkotest.
S obzirom da sam bio u autobusu, samo su mahnuli za prolaz.
Kući sam došao sigurno i bez udesa što je bilo pravo iznenađenje jer nikada ranije nisam vozio autobus, a niti znam odakle mi uopšte autobus.

Beba

Poznata ličnost
Član
TAKO JE POČELA SVADJA..
1) I tako je počela svađa…
Pitao sam svoju ženu u supermarketu da kupimo gajbu piva za 15€. Rekla je da ne može i onda je, bez mog pitanja, kupila dnevnu kremu za 65€. Rekao sam joj da bi joj gajba piva više pomogla da se oseća lepom.

2) I tako je počela svađa…
Pre par dana sam pitao zenu gde bi volela da idemo za godisnjicu braka. Rekla je: „Negde gde davno nisam bila.“ Predlozio sam joj kuhinju.

3) I tako je počela svađa…
Dok sam gledao omiljenu emisiju, žena je sela kraj mene i pitala: „Šta ima na TV-u?“ – „Prašine…“, rekao sam joj.

4) I tako je počela svađa…
Žena mi je pomogla da joj odaberem rođendanski poklon. Rekla je da želi „nešto crveno, što od 0 do 130 dostiže za 3 sekunde.“ Kupio sam joj vagu.

5) I tako je počela svađa…
Moja žena se pogledala u ogledalo i bila je nezadovoljna onim što vidi: „Osećam se užasno; stara sam, debela i grozna. Odmah da si mi dao kompliment!“ Rekao sam joj da joj oči još uvek savršeno funkcionišu.

6) I tako je počela svađa…
Bio sam sa ženom na godišnjici njene mature. Jedan od prisutnih je bio pijan, ali nije prestajao da ređa čašu za čašom. Pitao sam ženu da li ga poznaje. „Naravno,“ rekla je, „dugo smo bili zajedno i kad smo se razišli, počeo je da pije i od tada nije prestao.“ Rekao sam: „Ko bi rekao da će toliko dugo da slavi…“

Beba

Poznata ličnost
Član
Putnik na zadnjem sedištu bio prvi put u gradu i svidela mu se neka crkva pa potapše vozača po ramenu kako bi ga o tome nešto i priupitao! Vozač zaurla, izgubi kontrolu nad autom, umalo udari autobus, uspaničen vrišti i dalje, popne auto na trotoar, jedva izbegne pešake i zaustavi auto tek santimetar ispred izloga!
Nekoliko sekundi sve je utihnulo, a onda će vozač: "Slušajte, da to niste više nikad uradili. Nasmrt ste me preplašili!"
Na to će putnik: "Molim Vas, oprostite, nisam ni slutio da bi Vas lagani dodir po ramenu mogao tako uplašiti. U Vašem gradu vas verovatno često pljačkaju!"
Vozač: "Ma oprostite Vi meni, nije Vaša greška, zaista. Danas radim prvi dan kao taksista. Proteklih 20 godina vozio sam mrtvačka kola!"

Vrh Dno