• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Team Viewer 8.0.17292

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
main.jpg

TeamViewer je all-in-one rešenje za daljinski pristup i podršku preko interneta. Team Viewer se povezuje na bilo koji PC ili server bilo gde na svetu u roku od nekoliko sekundi. Možete da daljinski kontrolišete PC vašeg partnera kao da sedište pored njega. Karakteristike su kontrolisanje računara daljinski preko interneta, beleženje vaših sesija i konvertovanje u AVI. Takođe, softver nudi mogućnost online sastanaka, Drag& Drop funkcije za fajlove kao i podršku za rad preko više monitora. Nova verzija odnosi neko promena pa prozor sa komentarima vše ne otvara prozor pretraživača, a konzola za upravljanje se može otvoriti direktno iz menija....

http://www.itsvet.com/arhiva/2013-03-03#49627

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Da mi nije bilo njega, ko zna koliko bi do sada platila popravke u servisima....:thumbsup::thumbsup:

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.707
Horoskop
Lav
Koristan je program, ali ja imam loše iskustvo. Poznanik mog komšije mi je davno preko Team Viewera "popravljao" računar, sve je pokvario i onda još tražio novac za tu popravku.

Kremisa

Novajlija
Učlanjen(a)
23.08.2013.
Broj reagovanja
1
Horoskop
Devica
super program, uvek pomazem mojima preko njega.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Program jeste dobar i praktičan, ali ujedno ima veoma plodno tle za hakovanje. Ne koristi se sa bilo kim taj program.

Vrh Dno