Svet u doba ... neću da joj kažem ime

Taca

ona, stara
Član
Gledam, čitam, kako ljudi sve ovo posmatraju lokalno. Kao, mi smo ovakvi ili onakvi, to je sve predizborna kampanja...
Za to vreme, pola planete pustoši prodavnice (kao i mi), ponašaju se ili odgovorno ili neodgovorno (kao i mi), poštuju ili ne poštuju mere (kao i mi), kupuju panično toalet papir i sredstva za dezinfekciju u tonama i hektolitrima (kao i mi)...i plaše se. Kao i mi.
Na autoputu u Nemačkoj samo kolone teretnih vozila. Konačno mogu da se bahate, pretiču, prave prekršaje, zgaze pešaka na pešačkom...policija im ne prilazi ni na 10 metara.

Šta kažu vaše dojave, kako se sa ovim nose vaši prijatelji preko?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Pa situacija u Njujorku je sledeca:

Balkanci su u fazonu ko j*** koronu, preziveli smo i veca sranja.
Latinosi: nonsalantniji i od Balkanaca
Crnci: dobar deo ne ferma 2% situaciju
Belci: najneznija vrsta ovde, obrstili sve radnje, i bez korone su bili paranoicni, sada veruju u drugi Isusov dolazak valjda

Zajednicki imenilac za sve: kako preziveti u Njujorku bez prihoda i mislim da je to sustinska briga svih, tek posle dolazi prica o zdravlju.

P.S. Sto se tice mojih prijatelja i poznanika ovde, svi komplet su bez zaposlenja ostali, jedino se ja jos drzim sa redovnim prihodima, mada je bilo gusto hoce li staviti ban na industriju u kojoj radim, pa smo petak vece preziveli kad su objavili da nas stavljaju na listu dozvoljenenih poslova, te sam bila primorana citati milione mejlova ostalih zaposlenih koji se zahvaljuju Bogu na tome. :rolleyes:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Novinarka RTS-a jutros objašnjava kako trebamo ostati kod kuće i odgovorno se ponašati. Jer, objašnjava ona dalje, ako danas zarazimo 2,5 ljudi za mesec dana biće zaraženo 400 ljudi. Ali ako nikoga danas ne zarazimo, za mesec dana biće zaraženo 2,5 ljudi. :banghead::banghead::banghead: Lepa, zgodna plavuša, bez znanja gramatike.

šufnudla

neprilagođena
Član
Pre dva dana - jak zemljotres u Grčkoj (Parga i Krf)
Jutros - tri jaka zemljotresa u Zagrebu...
Planeto, poručuješ nam nešto?

Taca

ona, stara
Član
Jeste, montaža, ima i na youtube. 😂
Ali, mora se priznati da nije teško poverovati da bi stvarno uradio tako nešto. 😂

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nije Putin toliko los koliko ga demokratski zapad takvim prikazuje. Da nije bilo njega, verujem da bi o Rusiji sada pricali u proslom vremenu. Doduše, posle ovoliko godina vladavine vrlo je verovatno je da mu se vlast osladila.

Taca

ona, stara
Član
Nije Putin toliko los koliko ga demokratski zapad takvim prikazuje. Da nije bilo njega, verujem da bi o Rusiji sada pricali u proslom vremenu. Doduše, posle ovoliko godina vladavine vrlo je verovatno je da mu se vlast osladila.
A što je ovo loša slika o njemu? Pročitaj komentare Amera ispod video klipova, svi ga direktno obožavaju i žale što nije njihov predsednik takav.
Iako znaju da je fejk vest, svi šalju pozitivne komentare na ovakve represije.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Kako postavljaš pitanje da li je to loša slika ili ne? Pa zar bi neko normalan to učinio?

Njavica

Dreamer.
Član
Koliko znam za nemačku isto su isparanoisani, isto grabe po prodavnicama sve što može da se uzme. Sa tim što mnooogo više ljudi živi u državi pa nekako nemaju još uvek svest o tome u kojoj meri su zaraženi, valjda se i kod njih čeka taj momenat da bude sam virus na vrhuncu da bi preduzeli neke veće mere.

Vrh Dno