• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Sve jos mirise na izbore...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.508
Horoskop
Ovan
Meni se cini da cemo uskoro imati nove izbore. A vama? :wtf:

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
kako se zakuvava i sa Dačićem... baš miriši na to....

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.508
Horoskop
Ovan
Koga je briga? Oni ionako "postuju volju biraca" tako sto sklapaju kojekakve koalicije.

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
to je za mene največa glupost... kakve koaliciji, to bi trebalo ukinuti... narod treba da glasa za ukudanje takve budalaštine i pljačke nas birača...

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Ukoliko ne promene zakon i ukinu postojanje koalicija, zapadamo u krizu kakvu do sada nije beležila istorija Srbije. Neće moći više da se bira jedan, a na vlast dođu njih dvadeset. Ljudi su ionako nervozni, apatični, depresivni, nemaju izlaza, neće više nikada takvi izaći na glasanje, blokiraćemo sami sebe. Ja nepamtim kada je ovoliko bilo bednih, nesrećnih, bez mogućnosti rada, perspektive, osnivanja porodice... ne pamtim kada je bilo ovoliko maloletnih delikvenata, kriminalaca, prestupnika, narkomana, bolesnih i samoubica. Nekultura, bežanje iz zemlje, kič, šund...sve ima svoju cenu a platićemo je, izgleda, svi.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.508
Horoskop
Ovan
Da, na žalost potpuno si u pravu. I što je najgore, ne vidim perspektivu. Ne vidim neku grupaciju ljudi, stranku koja može pokrenuti društvo...

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
ovo su sada sitne kampanjice da se narod uzbuni i da ipak bude izbora , samo da skinu SNS sa vlasti.... to je moje mišljenje.... no, videće se....

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.776
Horoskop
Lav
Не знам, не верујем да ће бити ванредних парламентарних избора, јер осим СНС-у они тренутно никоме не одговарају..што се види по разним анкетама о популарности странака.
Моја општина, до краја ове године мора да има локалне изборе, јер их прошле године није било. Једна смо од две београдске општине у којима је 2008.било превирања тако да су се из трећег пута изабрали одборници, председник општине и остали.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.508
Horoskop
Ovan
Nikome sada ne odgovaraju izbori, ali imati premijera koji je, eto, razgovarao sa covekom iz Saricevog klana je krajnje diskutabilno. Nije ga niko upoyorio ko je covek... A o cemu su pricali, o cvarcima i boraniji?!!!

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.776
Horoskop
Lav
Ja mislim da više nema naivnih koji će poverovati u priču da on nije znao ko je čovek. Ne verujem u izbore, jer mi se čini da je budžet na ivici, i da nemaju novca za nove izbore. Plus nikome ne odgovaraju. Međutim, ostaje to pitanjr premijera..da li je mogao da postane premijer i još ministar policije, a afera "Kofer"?

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
koji budžet????:o mi smo u totalnoj dubiozi.... a koferče... više niko ni ne spominje....:D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.508
Horoskop
Ovan
Ja mislim da više nema naivnih koji će poverovati u priču da on nije znao ko je čovek. Ne verujem u izbore, jer mi se čini da je budžet na ivici, i da nemaju novca za nove izbore. Plus nikome ne odgovaraju. Međutim, ostaje to pitanjr premijera..da li je mogao da postane premijer i još ministar policije, a afera "Kofer"?
koji budžet????:o mi smo u totalnoj dubiozi.... a koferče... više niko ni ne spominje....:D
Koferčeta se više ni on ne seća, a kamoli ovaj narod koji kolektivno pati od amnezije?

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
masovna Amnezija.... samo još po neki pojedinca se seti kao kroz maglu....:thumbsdown:

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.721
Horoskop
Devica
Izasla bih na glasanje kad bi ga bilo, samo onog Djilasa selju skinu kao gradonacelnika. Pu selje.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.508
Horoskop
Ovan
Đilas je dakle na trn u oku, m?
A zašto baš on, pa ja vidim gomilu sličnih njemu?

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.776
Horoskop
Lav
Kad već spominjemo Đilasa, stvarno mislim da je dobar gradonačelnik, i da je energičan političar. Jedina zamerka je što otvoreno pokazuje nervozu..a možda je i to dobro, bolje nego da glumi.

A što se Koferčeta tiče, sećam se ja mnogih stvari..i onog rigoroznog Zakona o informisanju, na osnovu kojeg je mnogo medija pozatvarano, sećam se i ko ga je kao ministar potpisao.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.508
Horoskop
Ovan
Čovek se "promenio". OK, ne kažem da to nije moguće, ne kažem da nemaju pravo na to, ali ja jednostavno ne mogu da zaboravim da su do juče bili radikali, da su pričali nešto sasvim drugo. A ja jednostavno ne volim nedoslednost, a još manje ne volim preletače. Prvo smo protiv EU, onda naprasno smo za. To je kao da navijate za Zvezdu, pa u 40-oj postanete navijač Partizana. Razumeo bih da se kao čovek, političar, u pogledu nekih stvari promenite, recimo da imate drugačije viđenje rešavanja ekonomske krize (povećanje potrošnje ili povećanje štednje). Ali oko fundamentalnih pitanja ne.
Ali, isto tako, i za druge ne mogu da kažem da su dobri. Daleko od toga.
Ova afera je Dačića totalno diskreditovala i samo zahvaljujući proceni SNS da je za njih još uvek rano za izbore ostao je na vlasti. Očekujem, mada je ovaj narod neverovatan u negativnom smislu, da na sledećim izborima SPS ima novog predvodnika.
DS sa Đilasom na čelu tek treba da pokaže koliko je on zaista sposoban političar. Kao privrednik i menadžer se već dokazao. To što ima novca mene ne interesuje, uostalom, nikada se nisam ložio na "poštene" i bedne, u materijalnom smislu", političare, odnosno na tu njihovu demagogiju.
Ko zna, možda će neku narednu vlast činiti SNS i DS, ta me koalicija sada nikako ne bi iznenadila.
Inače, ja sam davno postao beli listić.

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.776
Horoskop
Lav
U maju su lokalni izbori u opštini Zemun. Možda će to biti "probni balon" za sve izbore, mislim pre svega na parlamentarne..videćemo.
Prođe tih 100 dana Vlade i osim što nas preko medija "bombarduju" informacijama da je Pera Perić uhapšen i da se otvara afera Mike Mikića, ja ne vidim da se nešto stvarno promenilo za birače, za običan narod.

Vrh Dno