• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Stranke priznale zapošljavanje po partijskoj pripadnosti

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
Kandidati za gradonačelnike Leskovca i predstavnici leskovačkih stranka priznali su na tribini sajta Istinomer da je stranačko zapošljavanje višegodišnji način rada u tom gradu.

Tema tribine je bila učinak i propusti vlasti u poslednje četiri godine, ali se najviše govorilo o stranačkom zapošljavanju pošto su kandidati opozicionih stranka za gradonačelnika optužili vladajuće stranke da su u poslednjih mesec dana zaposlile više od 100 ljudi u gradskim preduzećima.

"U Leskovcu je oduvek bilo stranačkog zapošljavanja. Svi snosimo odgovornost za to", kazao je član Glavnog odbora Demokratske stranke i pomoćnik gradonačelnika Leskovca Zoran Rajković.

Istog je stava bio i lider leskovačke Socijalističke partije Srbije (SPS) i aktuelni predsednik gradske skupštine Živojin Stefanović.

"Meni su zamerali zapošljavanje u Vodovodu. A ko sada zapošljava u Juri - Dinkić i Ujedinjeni regioni Srbije (URS), a zalažu se za depolitizaciju", kazao je Stefanović.

Kandidat za gradonačelnika Jedinstvene Srbije i lekar Dragan Jovanović rekao da je i u leskovačkoj bolnici bilo stranačkog zapošljavanja.

Na tribinu nije došao kandidat URS za gradonačelnika Leskovca Slaviša Zlatanović i aktuelni gradonačelnik i kandidat Demokratske stranke za tu funkciju Slobodan Kocić.

vesti-online

.....ja ne znam zasto i u ostali gradovima isto to ne priznaju.... takodje treba da kazu i da to nije samo zaposljavanje na osnovu stranacke pripadnosti... vec i na osnovu toga sto se ta radna mesta placaju od 3000 do 5000 evra.... mozda su drugim gradovima drugacije cene...ali u mom gradu su te :D ......... i to je nesto sto rade apsolutno sve politicke stranke koje su trenutno na vlasti... a sada posle ovih izbora ako i SNS udje u vlast...ja ne znam gde ce da se smeste....

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
otkrili rupu na saksiji,priznali...kao da to nismo znali..a gde je odgovornost?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.861
Horoskop
Lav
Sokantno otkrice! :o Verujem da su svi ostali bez teksta od tolikog iznenadjena.
Zato mi je Dinkicev slogan ( ja mislim da je njegov ) stop stranackom zaposljavanju smesan. Komotno su mogli da dodaju stop ds-ovom zaposljavanju, ima i drugih stranki. :roflmao:

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
...pa mogu da ti kazem da u mom gradu...iako nemaju neku podrsku gradjana... u zaposljavanju prednjace upravo ovi iz G17+ ..... tako da sam misljenja da se Dinkic odlucio na slogan "stop stranackom zaposljavanju" zato sto je sve svoje pristalice vec zaposlio...:sick:

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
Pa to je opste poznata stvar ne sada vec decenijama unazad. Zato nam kvalitetan kadar, koji ne zeli da bude clan nijedne politicke stranke, ako ima mogucnost/sansu odlazi iz drzave.
Iskreno, ne mogu da verujem da ima jos onih ljudi koji veruju u ovu predizbornu kampanju.

Vrh Dno