Što prvo primetite na drugima?

anuška

Poznata ličnost
Član

Neki ljudi imaju istančan smisao za detalje, pa tako na drugima zapažaju svaku sitnicu - kako je odeven, koje cipele nosi, nosi li nakit i kakav, oblik obrva... Bili mi "talentovani" ili ne za uočavanjem sitnica na drugima, uvek nam nešto prvo zaokupi pažnju - nokti, nakit, frizura, boja kose, oči, zubi, osmeh... Što vi prvo zapazite na osobi koju sretnete?

Beba

Poznata ličnost
Član
Uvek sam volela muškarce koji ne moraju biti previše lepi,ali da imaju stav, lepu boju glasa...
Dobih lepog ali...
Što se tiče žena lepa frizura, nokti, cipela...

Jova

Suspendovan nalog
Prvo... Karakter...To nekako izadje uvek samo u prvi plan pa sve ostalo...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
zavisi gde gledam. ali karakter ne mogu baš odmah da vidim, ipak treba vremena, a i foliranata je mnogo.

Njavica

Dreamer.
Član
uh slozicu se s anci, stav je ono sto prvo primetim kod osobe, i to je ono sto je presudno kod mene da li cu da komuniciram uopste s tom osobom. Tek posle toga primetim odecu, sam izraz lica, nacin na koji se smeje...

Beba

Poznata ličnost
Član
Oči-pogled, osmeh i način komunikacije, posebno glas... Volim kada muškarac uspravno hoda...Kada sam u prilici da vidim, volim kada muškarac ima lep rukopis...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Iskreno, mrzi me da je tražim. Ne znam gde je. :D Ako je neko nađe ili zna gde je, spojiću ih. :)

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Hm...mislim da sve primetim. Obratim paznju na usne jer kod nekih ljudi me odbijaju tanke usnice :D jos ako mi se ne svide ni oci ufff ne volim to "zmijoliko",ne mogu da objasnim. Ne volim kada neko skrece pogled u toku razgovora. Stisak ruke ne volim mlitav,e tu mi se zeludac okrene. Pruzi mi ruku da ti kazem kakav si :D

Ah da,primetim i pamtim cak i mladeze na licu :) :rolleyes: :whistling:

Vrh Dno