Stemis

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
Čestitam njegovu Slavu, Sv. Jovan, neka je provede u krugu njemu drage porodice, uz ljubav, pesmu iće i piće.
Sretna Ti Slava..... domaćine....

po naški CMOK, CMOK, CMOK

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Samo 2.000 lajkova na 14.441 post? :o
Pa to je sefe slab procenat, veoma slab.....:thumbsdown:
Znaci da si 12 hiljada i kusur recenica napisao da se nikom nije dopalo :rolleyes:

Moras da se potrudis malo vise , a mi da se potrudimo da ti cesce udarimo sveti lajk :D

Pa da budes Mr. Like :laugh:

Congratulation :thumbsup:;)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Hvala vam.

Samo 2.000 lajkova na 14.441 post? :o
Pa to je sefe slab procenat, veoma slab.....:thumbsdown:
Znaci da si 12 hiljada i kusur recenica napisao da se nikom nije dopalo :rolleyes:

Moras da se potrudis malo vise , a mi da se potrudimo da ti cesce udarimo sveti lajk :D

Pa da budes Mr. Like :laugh:

Congratulation :thumbsup:;)
Moracu da poradim na motivacionim govorima zasto je dobro lajkovati moje spamove i neobavezna obavestenja.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Jao mogao bi jednu temu da otvoris, bas da vidim sta bi rekao, a mogu da mislim kako bi to izgledalo :laugh:

Boki

Suspendovan nalog
Čestitam. Stvarno je malo, moramo više da ga "lajkujemo". :laugh: Veliki pozdrav od mene. :)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Samo se strpi da mi dodje inspiracija, tada sam toliko dobar da i sebe ubedim u to gluposti.:woot:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
More batali da me zezas, meni je do lajka ko i do ovog snega. Kome sta dopada neka lajkuje. :)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
:D Znas ti da ja volim da te zekim, uvek sam, ne kvari mi tradiciju :laugh:

P.S. A ni ti meni nisi ostajao duzan :cautious::D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Pa ja ne volim da ostanem duznikm pa da posle padnem u duznicko ropstvo. Jos uvek sam dobar prema tebi, dok se ne naviknes na "podmetanja". :sneaky:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Posto ovaj clan :D nema kutak u kome mozemo da ga falimo i govorimo mu kako je veliki i pametan,:D ja cu morati ovde da napisem dve - tri reci o ovom coveku...

Znate li vi da je ovaj covek nekada clanove docekivao sa ovim avatarom
? Logicno pomislili biste da neki Indijanac vodi ovaj forum i pitali biste se kako zalutah ja ovde? :D
Zapravo cim s njim prozborite koju, naucite njegov smisao za humor, postane vam jako drago sto ste deo plemena.:kul:
Stemisa pamtim kao gostoljubivog, ali nenametljivog admina. Doceka te kulturno i lepo, uvek je na usluzi za sve forumske probleme. E onda nedo vam Bog da vas zgotivi i da s njim prozborite vise od ``dobro vece, pozdrav svima``...:D Postane vam jos drazi :o :laugh: ( a setite se da ste na pocetku mislili da je neki indijanac ).
S obizorm kakvi sve administratori pocivaju u ovom virtuelnom svetu, ovaj je zlatan. A uz to i pametan. :D
Ne pamtim da je on nekad demonstrirato silu, uvek je imao razumevanja za sve clanove, tolerisao razne stvari do krajnjih granica, zube pokazivao samo kad mi clanovi postanemo previse razmazeni :) Kao svaki ovan predvodnik :D u vodjenju foruma je uspesan, ali kao svaki ovan je i tvrdoglav :D Ali bas takakv kakav je, zato ga i volimo....Da nije ne bi bio Stemis, vec Penis :laugh::laugh:

Za kraj bih otpevala onu ,,kud god da krenem``....Ali suzdrzacu se...:laugh:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Hvala ti na divnim recima. <3 A sto se nick-a tiče, pa moram priznati da sam se dvoumio. :D

Vrh Dno