• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Stemis

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Čestitam njegovu Slavu, Sv. Jovan, neka je provede u krugu njemu drage porodice, uz ljubav, pesmu iće i piće.
Sretna Ti Slava..... domaćine....

svetijovankrstitelj1.gif

po naški CMOK, CMOK, CMOK

Skitnica

Fatal woman
Starosedelac
Učlanjen(a)
13.11.2011.
Broj reagovanja
875
Horoskop
Ribe
Stemu, srecna slava!

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Hvala vam drage moje. :)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Nisam ni primetio. Hvala. :)

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Obićno za sebe mnogo toga ne primetimo. Želim ti da stigneš do 20 000 Sviđa mi se:thumbsup:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Hvala, mada bi mi prema sadašnjem proseku trebalo oko 150.000 poruka, a ne verujem da ću toliko napisati. Osim ako ne postanem spamanijak. :laugh:

Skitnica

Fatal woman
Starosedelac
Učlanjen(a)
13.11.2011.
Broj reagovanja
875
Horoskop
Ribe
Stemice, cestitke i od mene :)
344137-450.jpg

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Samo 2.000 lajkova na 14.441 post? :o
Pa to je sefe slab procenat, veoma slab.....:thumbsdown:
Znaci da si 12 hiljada i kusur recenica napisao da se nikom nije dopalo :rolleyes:

Moras da se potrudis malo vise , a mi da se potrudimo da ti cesce udarimo sveti lajk :D

Pa da budes Mr. Like :laugh:

Congratulation :thumbsup:;)

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.701
Horoskop
Lav
Čestitam:)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Hvala vam.

Samo 2.000 lajkova na 14.441 post? :o
Pa to je sefe slab procenat, veoma slab.....:thumbsdown:
Znaci da si 12 hiljada i kusur recenica napisao da se nikom nije dopalo :rolleyes:

Moras da se potrudis malo vise , a mi da se potrudimo da ti cesce udarimo sveti lajk :D

Pa da budes Mr. Like :laugh:

Congratulation :thumbsup:;)
Moracu da poradim na motivacionim govorima zasto je dobro lajkovati moje spamove i neobavezna obavestenja.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Jao mogao bi jednu temu da otvoris, bas da vidim sta bi rekao, a mogu da mislim kako bi to izgledalo :laugh:

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Čestitam. Stvarno je malo, moramo više da ga "lajkujemo". :laugh: Veliki pozdrav od mene. :)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Samo se strpi da mi dodje inspiracija, tada sam toliko dobar da i sebe ubedim u to gluposti.:woot:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Ja ti sad za moralnu podrsku lupam na sve lajk, makar napisao jednu rec :laugh:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
More batali da me zezas, meni je do lajka ko i do ovog snega. Kome sta dopada neka lajkuje. :)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
:D Znas ti da ja volim da te zekim, uvek sam, ne kvari mi tradiciju :laugh:

P.S. A ni ti meni nisi ostajao duzan :cautious::D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Pa ja ne volim da ostanem duznikm pa da posle padnem u duznicko ropstvo. Jos uvek sam dobar prema tebi, dok se ne naviknes na "podmetanja". :sneaky:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Posto ovaj clan :D nema kutak u kome mozemo da ga falimo i govorimo mu kako je veliki i pametan,:D ja cu morati ovde da napisem dve - tri reci o ovom coveku...

Znate li vi da je ovaj covek nekada clanove docekivao sa ovim avatarom
htgz6p.jpg
? Logicno pomislili biste da neki Indijanac vodi ovaj forum i pitali biste se kako zalutah ja ovde? :D
Zapravo cim s njim prozborite koju, naucite njegov smisao za humor, postane vam jako drago sto ste deo plemena.:kul:
Stemisa pamtim kao gostoljubivog, ali nenametljivog admina. Doceka te kulturno i lepo, uvek je na usluzi za sve forumske probleme. E onda nedo vam Bog da vas zgotivi i da s njim prozborite vise od ``dobro vece, pozdrav svima``...:D Postane vam jos drazi :o :laugh: ( a setite se da ste na pocetku mislili da je neki indijanac ).
S obizorm kakvi sve administratori pocivaju u ovom virtuelnom svetu, ovaj je zlatan. A uz to i pametan. :D
Ne pamtim da je on nekad demonstrirato silu, uvek je imao razumevanja za sve clanove, tolerisao razne stvari do krajnjih granica, zube pokazivao samo kad mi clanovi postanemo previse razmazeni :) Kao svaki ovan predvodnik :D u vodjenju foruma je uspesan, ali kao svaki ovan je i tvrdoglav :D Ali bas takakv kakav je, zato ga i volimo....Da nije ne bi bio Stemis, vec Penis :laugh::laugh:

Za kraj bih otpevala onu ,,kud god da krenem``....Ali suzdrzacu se...:laugh:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Hvala ti na divnim recima. <3 A sto se nick-a tiče, pa moram priznati da sam se dvoumio. :D

Vrh Dno