Starosna struktura učesnika foruma "Ćaskanje"

Koliko imate godina?

• Manje od 15

Glasovi: 0 0,0%
  • 15-20

Glasovi: 1 3,4%
  • 20-25

Glasovi: 1 3,4%
  • 25-30

Glasovi: 5 17,2%
  • 30-35

Glasovi: 6 20,7%
  • 35-40

• 40-45

Glasovi: 3 10,3%
  • 45-50

• 50-60

Glasovi: 3 10,3%
  • 60 ili više

Glasovi: 0 0,0%

• Ukupno glasača
    29

Džudi72

Neobaveštena
Član
Forume i društvene mreže, u poslednje vreme, posećuju tinejdžeri i osobe u zrelijim godinama ( 50+). To sam slučajno primetila "šetajući" beskrajnim net prostranstvom.

Ko posećuje i ko učestvuje na "Ćaskanjima"?

Možete ako želite da ostavite odgovor koliko godina imate i kad vam je rođendan, a možete i samo da glasate..

Hvala unapred!

Boki

Suspendovan nalog
Komentar...mnogo sam mator ali se osećam MLADO! bounce.gif I dalje ne vidim razlog za povezanost foruma i godina. Obišao sam skoro sve forume, nagledao se i načitao svašta. Ko ozbiljno učestvuje, ko se zeza, ko se dosađuje... nema veze sa godinama.:joyful:

Džudi72

Neobaveštena
Član
Jan, ovo je samo statistika, ništa strašno. Važno je kako se mi osećamo, a ne koliko imamo godina.

Boki

Suspendovan nalog
Ja se osećam sjajno, naročito kada se približi mart.:laugh: Statistika ne pokazuje ama baš ništa, dobra je samo da ja povremeno svratim i lupetam.:thumbsup: Nemoj da se ljutiš...ja se zezam.

Boki

Suspendovan nalog
Ja sam ionako ovaj glas u sredini, između ova dva koji su takođe glasali...ipak sam ja sa godinama "zlatna sredina" :happy:

jasna949

dežurna ćaskalica
Član
:D... da i tekako ..... no svako se različito nosi sa njima.... barem mi to znamo devojko....:thumbsup:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Posebno mi se sviđa, što ni ja, kao glavni faktor na forumu ne mogu promeniti svoje glasanje. Pu, bem ti, još sam ga i platio! :laugh: Ono faktor sam namerno podebljao, kad već ne mogu da glasam ko admin-čovek. :D

Vrh Dno