• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Šta vas izdvaja od drugih ?

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Svako od nas je individua za sebe...S toga pitam koja je, po vama, osobina koja je posebno karakteristična za vas, ona po kojoj vas prepoznaju ljudi?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Specificni stavovi u odredjenim stvarima.

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
veseo duh, iskrenost, toleratnost do izvesnih granica, korektan sagovornik...

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Da ne bih sebe opisivao, o tome su već odlučili drugi koji me poznaju, tako da me oni izdvajaju od drugih po mnogo čemu.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
To mora netko drugi da kaže :D Onaj tko me poznaje lično ima mišljenje a vi koji me poznajete virtualno, volela bi da čujem ;)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
A ne znam sto ljudi uvek koriste to da neko drugi mora da kaze...Pa valjda sami sebe najbolje znamo? Zar nam je potrebno misljenje drugih ( koje je vrlo uslovno ) da bismo znali po cemu se izdvajamo?

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Zato što mi ne izdvajamo direktno sami sebe, već to drugi rade, pa je normalno da drugi znaju zbog čega nas izdvajaju i na koji način.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Ne izdvajamo sami sebe, ali uporedjujuci se sa drugima, mozemo sami zakljuciti sta je to po cemu se razlikujemo.

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Onda bi izgledali kao da se hvalimo, niko se ne bi zdvojio po nečemu što je loše i negativno. Ja bih voleo da me neko ovde od vas izdvoji po nečemu, ovako kako me virtuelno poznaje, bez obzira da li je negativno ili pozitivno.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Ko to kaze da bi se samo pozitivno izdvajali? Mozda ima takvih, ali mislim da ako je osoba objektivna i realna, moze da primeti i negativne razlike.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Naravno da svatko o sebi misli najlepše i zato je dobro čuti i drugo mišljenje.

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Može, ali neće. Najviše volim kada me negativno izdvoje, jer svoje pozitivno izdvajanje od drugih slušam i gledam već godinama, a na kraju ispadnem čudak većini, što je meni lično i pozitivno i negativno. Tako da objektivan za sebe ne mogu da budem.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Kako svako o sebi misli najlepse? Mogu razumeti da sebe volimo takve kakve smo, jer iz svoje koze ne mozemo, ali ne razumem sta znaci ta recenica o sebi misliti najlepse....

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Nije ovde reč o tome šta mislimo o sebi, već šta nas izdvaja od drugih, od razmišljanja, ponašanja, talenta, osobina...To može svako o sebi da navede, ali da li će biti realno?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Ja kad budem bila raspolozena napisacu i kod mene se podrazumeva da je to realno, jer ne znam kako bih nerealno izdvojila nesto sto se dobije cistim posmatranjem. Ili jeste ili nije.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Svatko je po nećemu poseban ,pa tako sam i ja. Moje posebnosti možda je netko uoćio a netko nije, meni je teško pisati o sebi i svojim vrlinama i manama.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.701
Horoskop
Lav
Šta me izdvaja od drugih? Iskreno ne znam. Teško zaplačem. Imam talenat za pisanje. Ne znam ali stvarno ne znam da se svađam. Često sam neodlučna..

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Džudi, mogu da ti pomognem oko svađanja, to mi izgleda dobro ide. Samo kaži i izvojićemo se i po tome. :laugh:

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
probaj Boki i samnom malo svađice...:laugh::laugh::laugh:

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Red je da se izdvojim od drugih, ali opet ću da se hvalim (drugi me izdvojili), ovo se odnosi na moje okruženje od oko 40 km, pa da krenem:

- nepopravljivi sam emotivac, koštalo me je dosta u životu
- često znam da zaplačem, što nije preporuka za muškarce
- perfekcionista sam, mnogima to smeta jer sam dosadan za sitne detalje u svemu
- bolesno pedantan, što i nije neka vrlina za muškarce
- neko me opisuje kao tvrdoglavog, zaborave da sam Ovan i Ovca
- neko me izdvaja kao nepopravljivog pesimistu
- samoća koja povlači ono slikarstvo, muziku, vajarstvo i kulinarstvo, većina ne voli samoću
- burno reagujem na lične uvrede mene i moje porodice
- ne izlazim na glasanje i ne podnosim politiku, pa je drugima čudno kako se ne upuštam u takve razgovore
- ne pratim sport kao ostali muškarci, zaista me ne interesuju rezultati, kladionice i buljenje u tv

Mislim da sam dosta izdvojio, oslanjajući se na sebe i svoju okolinu zajedno.

Vrh Dno