• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Šta vas budi noću?

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.840
Horoskop
Ribe
Ja generalno loše spavam, budim se noću, onako bez razloga, nekad sanjam nešto ružno, obično posle imam problem da ponovo zaspim... rano i ustajem, ne sećam se kada sam poslednji put ustao posle 7

@Anchy Izvini što pitam a koja je to obećana zemlja? Po bibliji je to zemlja Hananska što mu dođe današnja Palestina iliti Izrael a za tražioce boljeg života je to Amerika... valjda. Živiš u inostranstvu?

Poslednja izmena:

simpleman

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
23.09.2019.
Broj reagovanja
575
Horoskop
Rak
Nit' pretanki zidovi zgrada velikoga grada,niti snovi a ni bolovi,spavam ovde u mome selu kao jagnje,k'o top.Ponekada ujutro cujem samo pevce.Nekada dok sam I ja tražio TO NEŠTO po tudjini,nije bilo mirnih snova.Na kraju, TO NEŠTO sam pronašao tek kada sam se vratio.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Nit' pretanki zidovi zgrada velikoga grada,niti snovi a ni bolovi,spavam ovde u mome selu kao jagnje,k'o top.Ponekada ujutro cujem samo pevce.
Srećan čovek!:thumbsup:
Priznajem, osetljiva sam na buku. Na nesreću, u komšiluku sve neka mala deca koja loše spavaju i bude se vrišteći. Dakle, kad se bude komšijska deca - budim se i ja :sour:

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
1.102
Horoskop
Ovan
šnufulda kod tebe ko u hororu ne treba ti horor da gledaš 😵

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.888
Horoskop
Lav
@Anchy Izvini što pitam a koja je to obećana zemlja? Po bibliji je to zemlja Hananska što mu dođe današnja Palestina iliti Izrael a za tražioce boljeg života je to Amerika... valjda. Živiš u inostranstvu?

Ja mu dodjem ''trazioc boljeg zivota'', pa je to Amerika
Biblija i njene obecane zemlje - no comment.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.430
Horoskop
Ribe
Mene budi potreba da idem u toalet. Sumnjam na prostatu. 😎

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Verovatno nije pitanju njena prostata. :genije: Ali svejedno, budi je. 😆

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
857
Horoskop
Vodolija
Do skoro je bilo da kad zaspim, ništa me ne budi. Kad god su se pravile žurke u zgradi zbog kojih ostatak sustanara oka nije sklopio, ja sam spavala, ali je uslov da zaspim pre nego što žurka počne 😉
Sada se lešće dešava da se budim noću. I sanjam neke noćne more, a duže budem pod utiskom nego ranije. Mislim da su ova buđenja posledica rada "klime".

Ela

Novajlija
Učlanjen(a)
31.08.2021.
Broj reagovanja
12
Horoskop
Rak
Joj, sinoc me probudio zemljotres... Preciznije - jutros...oko 04:20h😮
Satima sam ostala budna...

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Retko se budim noću, i obično me probude bolovi.

Vrh Dno