Šta vas budi noću?

Taca

ona, stara
Član od
25.05.2014
Reakcije
13.052
Horoskop
Ribe
Nekoga bude loši snovi, nekoga muče bolovi, nekoga budi pivo jer hoće napolje...
Šta vas budi noću?

Живота

Poznata ličnost
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.141
Horoskop
Ribe
Ja generalno loše spavam, budim se noću, onako bez razloga, nekad sanjam nešto ružno, obično posle imam problem da ponovo zaspim... rano i ustajem, ne sećam se kada sam poslednji put ustao posle 7

@Anchy Izvini što pitam a koja je to obećana zemlja? Po bibliji je to zemlja Hananska što mu dođe današnja Palestina iliti Izrael a za tražioce boljeg života je to Amerika... valjda. Živiš u inostranstvu?

Poslednja izmena:

simpleman

Suspendovan nalog
Član od
23.09.2019
Reakcije
573
Horoskop
Rak
Nit' pretanki zidovi zgrada velikoga grada,niti snovi a ni bolovi,spavam ovde u mome selu kao jagnje,k'o top.Ponekada ujutro cujem samo pevce.Nekada dok sam I ja tražio TO NEŠTO po tudjini,nije bilo mirnih snova.Na kraju, TO NEŠTO sam pronašao tek kada sam se vratio.

šufnudla

neprilagođena
Član od
26.11.2016
Reakcije
2.041
Horoskop
Strelac
Nit' pretanki zidovi zgrada velikoga grada,niti snovi a ni bolovi,spavam ovde u mome selu kao jagnje,k'o top.Ponekada ujutro cujem samo pevce.
Srećan čovek!:thumbsup:
Priznajem, osetljiva sam na buku. Na nesreću, u komšiluku sve neka mala deca koja loše spavaju i bude se vrišteći. Dakle, kad se bude komšijska deca - budim se i ja :sour:

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
506
Horoskop
Ovan
šnufulda kod tebe ko u hororu ne treba ti horor da gledaš 😵

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član od
03.05.2010
Reakcije
4.491
Horoskop
Lav
@Anchy Izvini što pitam a koja je to obećana zemlja? Po bibliji je to zemlja Hananska što mu dođe današnja Palestina iliti Izrael a za tražioce boljeg života je to Amerika... valjda. Živiš u inostranstvu?
Ja mu dodjem ''trazioc boljeg zivota'', pa je to Amerika
Biblija i njene obecane zemlje - no comment.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
14.855
Horoskop
Ovan
Verovatno nije pitanju njena prostata. :genije: Ali svejedno, budi je. 😆

Живота

Poznata ličnost
Član od
28.03.2019
Reakcije
1.141
Horoskop
Ribe
Da.. ponekad ti tudja prostata napravi više problema nego svoja!

Vrh Dno