Šta sve mogu danas...

Džudi72

Neobaveštena
Član
Mogla bih da sređujem kuću. Ali, ipak ostavljam za sutra.
Pospana sam, verovatno mi je jako nizak pritisak.

Beba

Poznata ličnost
Član
Već sam svašta uradila pa evo sela i pijem kafu...i onda nastavljam. Oblačno je, ali je prijatno i ovo vreme je za posao odlično.
S obzirom da ima roditelje koji nisu baš zdravi, tu se zadržim, ali sam se već uverzirala te ništa nije u zastoji.
A šta žene i rade. Kućni poslovi koje naravno niko drugi ne vidi da je uradjeno, i hajde malo po dvorištu a i ono nije nešto veliko i zahtevno.
Bašta nije velika, ali nije u mom opisu poslova...
A bogami...danas mogu i da odem negde i popijem kafu sa svojom kumom i prijateljicama...

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Da se opustim, uživam u malim stvarima, ispunim obećanja prema prijateljima ,obiđem svet koji odavno nisam videla, kafenišem, dovršim sve ono što odavno teram sebe da učinim. Ne može mi kiša ništa kada u meni sija sunce.... eto, toliko za danas :)

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
da uradim ono što sam obećala vezano za posao i da provedem popodne na Dunavu i naravno, kotlić :hungry:

Beba

Poznata ličnost
Član
Svašta sam sam smislila za danas...
Od svega bilo je ništa:D
Ali nije mi se dalo, ustvari, drugi su mi diktirali i svrnuli me s planova:D

maki

Nindža
Član
Danas bih mogla da sredim terasu...opajem, počistim, operem...pa posle da me Bog vidi...uživancijaaaaa :)

Beba

Poznata ličnost
Član
Danas sam prvi put ovog proleća kosila travu. Vlažno je i odvraćali su me ali ne bi bilo suvo ni po podne, jednostavno trava je gusta i narasla. Borila sam se sa vetrenjačama, sto puta stajala, čistila noževe od trave pa i blata. A da sam ostavila , nema šanse, moglo bi se samo prvom kosom pokositi.
Zadovoljna, sredila dvorište, cveće ...zadovoljna sam!
Jedino što sam morala posejavati travu, na nekim mestima je vidljivo nema:o

Vrh Dno